DEPILACJA LASEROWA- ZAPLANUJ JĄ PRZED CIĄŻĄ

DEPILACJA LASEROWA- ZAPLANUJ JĄ PRZED CIĄŻĄ

Depilacja laserowa ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością.  Dzięki niej pozbędziesz się zbędnego owłosienia oraz zaoszczędzisz cenny czas. Coraz częściej w naszym gabinecie pojawiają się kobiety, które planują ciążę i chcą przed nią wykonać serię zabiegów depilacji laserowej. Dlaczego warto zaplanować  ten zabieg przed powiększeniem rodziny?

Depilację laserową wykonujemy w serii 3-5 zabiegów co około 10-12 tygodni. Okres ciąży i karmienia piersią jest przeciwwskazaniem do wykonania depilacji, a przy rosnącym brzuchu przyszłym mamom coraz trudniej golić samemu się depilować czy golić. W tym czasie kobiety chcą czuć się komfortowo, gładka skóra to marzenie nie jednej z pań. Po narodzinach maluszka każda wolna chwila jest na wagę złota i ostatnią rzeczą o jakiej pewnie pomyślisz to usuwanie zbędnego owłosienia. Warto również uwzględnić to, że w okresie do około 6 miesiąca po ciąży hormony są bardzo aktywne i w tym czasie nie wykonujemy zabiegów depilacji laserowej ze względu na ryzyko pojawienia się przebarwień.

Dlatego warto już dziś zaplanować  serię zabiegów i niebawem cieszyć się trwałym efektem gładkiej skóry, a gdy tylko zamarzysz być mamą nie będziesz musiała myśleć o depilacji. Będziesz czuła się komfortowo przy wizytach u lekarza, na basenie lub gdy zechcesz włożyć sukienkę.  Pierwszym krokiem do rozpoczęcia depilacji laserowej jest bezpłatna konsultacja w naszym gabinecie – pomyśl  o niej już dziś.

Paulina Kołomyjska