MASAŻE DLA KOBIET W CIĄŻY (KRAKÓW)

Dedykowany zestaw masaży dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży jest niezwykle popularny w wielu krajach Europy. W Polsce, niestety wciąż traktowany jest jako zabieg zbędny i stan pewnego luksusu. Masaż obok kontroli lekarskich, szkoły rodzenia i gimnastyki dla kobiet w ciąży, stanowi ważny element opieki w okresie macierzyństwa. Masaż dla kobiet w ciąży i po urodzeniu dziecka, jest  zalecany przez lekarzy specjalistów z ginekologii i położnictwa.

Masaż  relaksuje ciało kobiety, poprawia samopoczucie, ale również łagodzi liczne  napięcia i dolegliwości, które pojawiają w związku z ciąża. U kobiet w okresie ciąży mają miejsce liczne napięcia i bóle, szczególnie w okolicy barków, karku, szyi i grzbietu, oraz  w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. W tych okolicach bowiem stosujemy techniki masażu, które rozluźniają zbyt napięte  mięśnie, wzmacniają stawy, ścięgna i więzadła.

Masaż wykonuje się po 12-14 tygodniu ciąży, jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych.

RÓŻANY MASAŻ PLECÓW

Specjalnie dla kobiet w ciąży opracowaliśmy masaż pleców, który rozluźnia napięte mięśnie grzbietu.

Masaż ten świetnie relaksuje i wywiera pozytywny wpływ na samopoczucie psychofizyczne ciężarnej kobiety. Masaż ten wykonywany jest na olejku różanym, który doskonale nawilża i pielęgnuje skórę.

100 zł   (czas zabiegu to około 40 min)

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

Ten specjalnie opracowany na potrzeby kobiet w ciąży masaż jest głęboko relaksującym zabiegiem, który ma na celu rozluźnienie i przywrócenie równowagi ciała, ducha i umysłu, tak istotnych dla dobrego samopoczucia kobiety ciężarnej i prawidłowego rozwoju emocjonalnego jej maleństwa. Masaż wykonywany jest na specjalnym olejku z Fitomelatoniną, która pobudza wydzielanie endorfin i głęboko nawilża skórę.

160 zł (czas zabiegu to około 60 min)

RÓŻANY OGRÓD

Zabieg ten zabierze Cię w świat relaksu, pomoże przywrócić naturalny przepływ energii w ciele, rozluźni napięcia ciała, uwolni umysł od natłoku myśli

Głęboko relaksujący masaż pleców, głowy i twarzy na bazie olejku różanego każdej kobiecie, która pod swym sercem nosi nowe życie, przywróci potrzebną na ten szczególny czas energię oraz napełni  uczuciem spokoju i błogości.

170 zł (czas zabiegu 60 min)

ZABIEG PRZECIWOBRZĘKOWY

Zabieg ten przeznaczony jest w szczególności dla kobiet, które w okresie ciąży borykają się z problemem obrzęków w okolicach kończyn dolnych. Masaż drenujący stymuluje krążenie krwi i limfy, co sprzyja usuwaniu obrzęków oraz sprawia, że nasze stopy i nogi są lekkie, a my czujemy się zrelaksowane.

80 zł (czas zabiegu to około 30 min)

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!