TERAPIA CZASZKOWO – KRZYŻOWA

Terapia czaszkowo-krzyżowa pomaga każdemu, niezależnie od wieku i rodzaju choroby. Znakomicie uzupełnia tradycyjne leczenie.

Jest nieinwazyjną i delikatną formą terapii manualnej polegająca na delikatnych uciskach w obrębie czaszki, miednicy, przepony, kręgosłupa i kości krzyżowej w celu rozluźnienia napięć struktur łączno-tkankowych.

Zadziwiające jest w tej terapii to, że często bóle wyraźnie się zmniejszają , a nawet ustępują już po pierwszym zabiegu, a przede wszystkim to jak szeroką gamę schorzeń można poddać leczeniu tą terapią.

Terapia czaszkowo-krzyżowa znajduje zastosowanie w schorzeniach:
– bólach kręgosłupa, bólach pleców, rwie kulszowej
– narządu ruchu: zmiany zwyrodnieniowe i pourazowe
– układu nerwowego: migreny, przemęczenie, nadpobudliwość, padaczka, depresja, nerwice, zaburzenia snu
– układu naczyniowego: zastoje, niewydolność żylna, nadciśnienie tętnicze
– układu hormonalnego: zaburzenia miesiączkowania, niektóre rodzaje niepłodności
– układu trawiennego: bóle czynnościowe, zaparcia, biegunki, kolki
– układu odpornościowego
– traumy okołoporodowej dziecka i matki

140 zł   (czas zabiegu to około 60 min)

Depilacja laserowa w Krakowie

MASAŻ POWIĘZIOWY METODĄ MIĘŚNIOWO-ENERGETYCZNEGO ROZLUŹNIANIA

Ten masaż to głęboka pracą na mięśniach i powięziach, w której docieramy do przyczyny bólu i przewlekłego napięcia. Mięśniowo Energetyczne Rozluźnianie to holistyczna terapia przez ciało. W naszej powięzi, czyli w mocno unerwionej tkance łącznej otaczającej całe ciało oraz wyścielającej wszystkie narządy wewnętrzne, zapisana jest nasza historia nieprzeżytych emocji, traum i blokad energtycznych, które niepozwalają nam się w pełni cieszyć ze stanu obecności. Stan napięcia tkanki łącznej przejawia się zwykle bólem i napięciem odbierajac nam radość życia i powodując często stany niepokoju, poddenerwowania, apatii, przewlekłych bólów głowy. Ten masaż jest głeboko uwalniającą terapią, którą uzyskujemy poprzez przywrócenie tkance naturalnego stanu równowagi, a w konsekwencji spokój naszemu umysłowi.

Korzyści z masażu MER – mięśniowo – energetycznego rozluźniania:
– bardzo dobre efekty przy dolegliwościach bólowych takich jak: bóle pleców, bóle migrenowe, rwa kulszowa, napięcia szyi, karku, przy zamrożnym barku, bólach kolan i bioder,
– poprawia ruchomość ciała oraz postawę,
– podnosi poziom energii w ciele,
– sprzyja osiąganiu stanu wyciszenia umysłowego,
– zwiększa świadomość ciała,
– sprawia, że zaczynamy na nowo czuć ciało.

Masaż wykonywany jest przez  Paulinę Kołomyjską, która od wielu lat fascynuje się pracą z ciałem, rozwojem duchowym, pracą z bólem na głębokim poziomie energetycznym oraz holistycznym uzdrawianiem, założycielkę Studia Active Woman, certyfikowaną  terapeutkę treningu Mięśniowo Energetycznego Rozluźniania prowadzonego przez Satyarthi’ego Peloquin’a.

Depilacja laserowa w Krakowie

160 zł (czas zabiegu to około 75 min)

180 zł (czas zabiegu to około 90 min)

HHP MASAŻ

Opracowany przez niemieckich specjalistów: fizjoterapeutów, lekarzy i kliniki rehabilitacyjne – Leczniczy System Masażu HHP

Masaż Andullation* to specyficzna metoda terapii mająca na celu wytworzenie wibracji współczulnych za pomocą szerokiego i modulowanego zakresu częstotliwości. Wibracje te mogą być przystosowane do obrazu klinicznego choroby lub jej objawów. Taki system masażu wprowadza ciało w specyficzne drgania o określonych częstotliwościach, które stymulują wszystkie komórki, tkanki i narządy oraz pobudzają je do odnowy i regeneracji. Taki masaż pomaga nam dbać o zachowanie zdrowia i przywracają siły witalne.

Podczas masażu stymulowane są różne strefy skóry powiązane z organami wewnętrznymi poprzez odruchy nerwowe. W związku z tym masaż Andullation nie tylko stymuluje skórę i mięśnie, ale także wchodzi w interakcję pomiędzy organami wewnętrznymi, co warunkuje utrzymanie Twojego zdrowia.

Depilacja laserowa w Krakowie

ROLLETIC

Masaż na Rolleticu działa na cały organizm, ponieważ podczas jednej godziny masujemy całe ciało. Masaż zaczyna się od stóp, wówczas pobudzane są różne receptory, dzięki czemu ożywione zostają odległe części ciała połączone z nimi. Następnie masaż łydek, ud, pośladków, brzucha, pleców oraz rąk i dłoni.

Obracanie wałka powoduje, że działają tutaj techniki głaskania oraz ugniatania, co sprawia, że masaż na Rolleticu jest niezwykle efektywny i zróżnicowany. Podczas takiego masażu uwalnia się energia, a stymulacja różnych stref ożywia cały organizm, poprawia samopoczucie psychofizyczne i daje poczucie przypływu energii.
Rolletic jest bardzo dobry dla każdego, a w szczególności dla osób, które wiele godzin spędzają w pozycji siedzącej lub niechętnie ruszają się. Zauważa się także poprawę nastroju, m.in.dzięki wydzielaniu endorfin, tj. neuroprzekaźnika, który odpowiada za dobre samopoczucie, zmniejsza ból, daje poczucie odprężenia i zadowolenia.

Systematyczny masaż na Rolleticu pomaga zmniejszyć objętość masowych części ciała. Efekty te zauważalne są szczególnie na udach, brzuchu i pośladkach. Masaż Rolletic połaczony z Dietą opracowaną przez Rolletic Polska daje wymierne efekty, o których świadczy wiele zadowolonych Klientek. Dieta w formie książeczek (1 tydzień, 4 tygodnie lub 14 tygodniu) dostępna jest na miejscu, w Studio.

Zalety masażu na Rolleticu: 

 • poprawa krążenia we wszystkich obszarach ciała
 • wzrost przepływu płynów ustrojowych (krew, limfa)
 • wzrost transportu tlenu i innych składników odżywczych
 • ogólna poprawa metabolizmu (szczególnie w obszarach tkanki tłuszczowej)
 • usprawnienie przemiany materii i odprowadzenie jej produktów końcowych
 • ujędrnienie całego ciała i skóry
 • wspomaganie detoksykacji organizmu
 • zapobieganie powstawaniu cellulitu
 • pomoc w zwalczeniu cellulitu
 • wspomaganie odchudzania
 • zapobieganie powstawaniu żylaków
 • zmniejszanie syndromu, tzw. „ciężkich nóg”
 • modelowanie sylwetki
 • pomoc kobietom, które rodziły i odchudzają się w odzyskaniu jędrności skóry
Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!