TERAPEUTYCZNY MASAŻ POWIĘZIOWY MER (KRAKÓW)

MIĘŚNIOWO - POWIĘZIOWE ROZLUŹNIANIE - UWALNIA CIAŁO I UMYSŁ ZE STANU PRZEWLEKŁEGO NAPIĘCIA I BÓLU

Depilacja laserowa w Krakowie

Jak działa terapia przez masaż mięśniowo- powięziowy?

Ten masaż to głęboka praca na mięśniach i powięziach, w której docieramy do przyczyny bólu i przewlekłego napięcia. Mięśniowo Energetyczne Rozluźnianie to holistyczna terapia przez ciało.

W naszej powięzi, czyli w mocno unerwionej tkance łącznej otaczającej całe ciało oraz wyścielającej wszystkie narządy wewnętrzne, zapisana jest nasza historia nieprzeżytych emocji, traum i blokad energetycznych, które nie pozwalają nam  w pełni cieszyć się ze stanu obecności.

Stan napięcia tkanki łącznej przejawia się  bólem i napięciem odbierając nam radość życia i powodując często stany niepokoju, poddenerwowania, apatii, przewlekłych bólów głowy oraz chaosu myślowego.

Jakie są korzyści z tej terapii?

Ten masaż jest głęboko uwalniającą terapią, którą uzyskujemy poprzez przywrócenie tkance naturalnego stanu równowagi, a w konsekwencji spokoju naszemu umysłowi.

Korzyści z masażu MER – mięśniowo – energetycznego rozluźniania:
– złagodzenie lub często całkowite usunięcie dolegliwości bólowych takich jak: bóle pleców, bóle migrenowe, rwa kulszowa, napięcia szyi, karku, przy zamrożnym barku, bólach kolan i bioder,
– poprawa ruchomości ciała oraz postawy,
– zwiększenie poziomu energii w ciele,
– sprzyja osiąganiu stanu wyciszenia umysłowego,
– zwiększa świadomość ciała,
– sprawia, że zaczynamy na nowo czuć ciało.

Kto realizuje terapię?

Masaż wykonywany jest przez  Paulinę Kołomyjską, absolwentkę krakowskiej AWF, kierunku odnowa psychosmoatyczna,  która od wielu lat zajmuje się pracą z ciałem, rozwojem osobistym i duchowym, pracą z bólem i jego zrozumieniem w ujęciu psychosomatycznym oraz holistycznym uzdrawianiem.

Założycielkę Studia Active Woman, certyfikowaną  terapeutkę treningu Mięśniowo Energetycznego Rozluźniania prowadzonego przez Satyarthi’ego Peloquin’a, terapeutkę czaszkowo-krzyżową.

Depilacja laserowa w Krakowie

Czas trwania:
60 min Cena: 250 zł
75 min Cena: 300 zł
90 min - Cena: 350 zł

Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!