KURSY / SZKOLENIA (KRAKÓW)

Specjalnie dla poszukujących wiedzy i rozwoju

Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazywana w przyjaznych warunkach i atrakcyjny sposób.
Zapraszamy na nasze kursy i szkolenia.

Depilacja laserowa w Krakowie

Kurs realizowany jest w 4 Modułach, każdy moduł  odbywa się  w odrębnym terminie i zakończony jest otrzymaniem Certyfikatu.

Ukończenie  wszystkich modułów daje prawo przystąpienia do egzaminu końcowego na instruktora kinezygerontoprofilaktyki. Osoby kończące kurs otrzymują legitymację instruktorską, za którą dodatkowa płacą.

Wszystkie moduły  realizowane są  w systemie weekendowym, zajęcia odbywają się  w godzinach od 9.30  do 17.30 z przerwą na obiad i na kawę. Informacje o modułach w zakładce kinezygerontoprofilaktyka.

 Terminy poszczególnych modułów podawane są  na bieżąco, na naszej stronie internetowej.

Koszt kursu kinezygerontoprofilaktyki     Osoby zainteresowane  kursem kinezygerontoprofilaktyki,  zobowiązane są do  ukończenia  wszystkich   modułów, płacą  za kurs w dwóch ratach. Pierwsza rata wynosi  650zł, opłatę należy uiścić najpóźniej do 1 tygodnia  przed rozpoczęciem kursu,  druga rata  wynosi  600 zł,  opłatę należy  uregulować  przed rozpoczęciem  Modułu B.

Kurs prowadzi  Grażyna Kołomyjska dr nauk o kulturze fizycznej, specjalista z zakresu gerontologii  i kinezygerontoprofilaktyki.  Osoba z dużym doświadczenie dydaktycznym i naukowym. Były pracownik naukowo-dydaktyczny  AWF w Krakowie. Autorka wielu podręczników i publikacji. Od przeszło 20 lat prowadzi  Studio Promocji Zdrowia i Urody, w którym realizowane są ćwiczenia specjalistyczne  dla seniorów. Podczas swojej działalności, pracując na Uczelni oraz prowadząc swoją działalność,  wyszkoliła wielu instruktorów kinezygerontoprofikaktyki, instruktorów  Nordic  Walkingu,  przeprowadziła wiele kursów z zakresu wysiłkowego nietrzymania moczu.  Program kinezygeronto- profilaktyki,  jest programem autorskim dr Grażyny Kołomyjskiej.

Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!