Close

FIZJOTERAPIA OGÓLNA

DLA KOGO FIZJOTERAPIA OGÓLNA?

Zaburzenia postawy, choroba zwyrodnieniowa stawów, bóle napięciowe głowy i szyi to jedne z najczęściej występujących dolegliwości w obecnych czasach. Często jeden zaniedbany problem w naszym ciele powoduje kolejne słabości, co prowadzi do powstawanie błędnego koła bólowego.

Fizjoterapia nie tylko łagodzi skutki, jakimi są najczęściej ból, uczucie napięcia, ale także zapobiega powstawaniu dalszych schorzeń dzięki reedukacji postawy ciała, normalizowaniu napięcia układu mięśniowego oraz nerwowego.

Kto realizuje terapię?

Agata Honkisz

Witam , jestem fizjoterapeutą, absolwentką pięcioletnich studiów na  AWF w Krakowie. Pracę z kobietami zaczęłam jeszcze podczas studiów, gdy ukończyłam kursy instruktora Fitness oraz Pilates.

Prowadzenie zajęć grupowych oraz praktyki na oddziałach ginekologiczno- położniczych utwierdziły mnie w przekonaniu, że tym właśnie chce się zajmować. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, położniczej. Przez rok uczęszczałam także do Szkoły Masażu, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności pracy manualnej. Ciągle poszerzam swój warsztat na nowych kursach i szkoleniach.

Moja praca polega głównie na indywidualnej terapii pacjentów, jednak nie rozstałam się z salą do zajęć grupowych. Pracuję w Szkole Rodzenia, gdzie prowadzę terapię, ale także gimnastykę dla kobiet  w ciąży i wykłady. Oprócz tego jestem instruktorem gimnastyki dla seniorek, prowadzę zajęcia typu zdrowy kręgosłup, pilates.

Głównym celem mojej pracy jest uświadamianie kobietom, że dbać o siebie należy przez całe życie, ponieważ nasze ciało zmienia się nieustannie. Nawet najmniejsze dolegliwości nie powinny umykać naszej uwadze, gdyż może to być najlepszy moment aby zapobiegać dalszym problemom.

Terapia to u mnie głównie połączenie pracy manualnej z ćwiczeniami, ale nieoceniony efekt daje także rozmowa połączona z edukacją. Im więcej wiemy o swoim ciele, tym lepiej możemy zapobiegać utracie dobrego samopoczucia.

ZAPOBIEGANIE I PROFILAKTYKA

Podczas terapii łączymy delikatną pracę na tkankach miękkich, rozluźniające pozycje złożeniowe, ćwiczenia wzmacniające odpowiednie partie mięśniowe. Kładziemy nacisk na kompleksową ocenę problemu i diagnostykę.

Nasza oferta:

– stany zwyrodnieniowe kręgosłupa (dyskopatia, zwyrodnienia, zespoły przeciążeniowe),
– stany zwyrodnieniowe stawów obwodowych,
– dolegliwości związane z bliznami,
– obrzęki

KONSULTACJA
60 zł (czas to około 30 min)

TERAPIA
120 zł (czas trwania to około 60 min)

Kineziotaping (plastrowanie dynamiczne)
40 zł (+20 zł do terapii) ok. 20 min

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!