Close

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA KRAKÓW

DLA KOGO FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA?

Według statystyk co trzecia kobieta na świecie cierpi na nietrzymanie moczu. Bardzo wiele z nas ma także problemy z obniżeniem narządów miednicy mniejszej, co może skutkować w zaburzeniach dotyczących sfery seksualnej.  Fizjoterapia uroginekologiczna wychodzi naprzeciw kobietom, pomaga zminimalizować objawy wstydliwych dolegliwości.

Terapia prowadzona jest bezboleśnie, obejmuje skrupulatne badanie, a następnie indywidualnie dostosowany plan działania.

Kto realizuje zabiegi?

Agata Honkisz

Witam, jestem fizjoterapeutą, absolwentką pięcioletnich studiów na  AWF w Krakowie. Pracę z kobietami zaczęłam jeszcze podczas studiów, gdy ukończyłam kursy instruktora Fitness oraz Pilates.

Prowadzenie zajęć grupowych oraz praktyki na oddziałach ginekologiczno- położniczych utwierdziły mnie w przekonaniu, że tym właśnie chce się zajmować. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, położniczej. Przez rok uczęszczałam także do Szkoły Masażu, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności pracy manualnej. Ciągle poszerzam swój warsztat na nowych kursach i szkoleniach.

Moja praca polega głównie na indywidualnej terapii pacjentów, jednak nie rozstałam się z salą do zajęć grupowych. Pracuję w Szkole Rodzenia, gdzie prowadzę terapię, ale także gimnastykę dla kobiet  w ciąży i wykłady. Oprócz tego jestem instruktorem gimnastyki dla seniorek, prowadzę zajęcia typu zdrowy kręgosłup, pilates.

Głównym celem mojej pracy jest uświadamianie kobietom, że dbać o siebie należy przez całe życie, ponieważ nasze ciało zmienia się nieustannie. Nawet najmniejsze dolegliwości nie powinny umykać naszej uwadze, gdyż może to być najlepszy moment aby zapobiegać dalszym problemom.

Terapia to u mnie głównie połączenie pracy manualnej z ćwiczeniami, ale nieoceniony efekt daje także rozmowa połączona z edukacją. Im więcej wiemy o swoim ciele, tym lepiej możemy zapobiegać utracie dobrego samopoczucia.

ZAPOBIEGANIE I PROFILAKTYKA

Gdy zauważymy u siebie objawy schorzeń dotyczących zaburzenia statyki narządów miednicy mniejszej – najlepiej zgłosić się do fizjoterapeuty jak najszybciej. Często nawet uczucie niewielkiego dyskomfortu może świadczyć o poważniejszych dolegliwościach.

Głęboko polecamy również wizytę w celach profilaktycznych. Zawiera dokładne badanie, edukację dotyczącą dostawy ciała, prawidłowego treningu mięśni dna miednicy, naukę prawidłowego oddechu. Są to elementy kluczowe dla zapobiegania problemów natury kobiecej w przyszłości.

Nasza oferta:
– terapia nietrzymania moczu, gazów, stolca,
– terapia obniżenia narządów miednicy mniejszej,
– terapia zaburzenia sfery seksualnej (bolesność podczas stosunków)

TERAPIA
120 zł (czas trwania to około 60 min)

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!