Close

Praca z podświadomością

WARSZTAT ROZWOJOWY - PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ.

Idziesz przez życie mając wrażenie jakbyś niosła/niósł ze sobą ciężar? Twoje relacje nie układają się tak jakbyś tego chciała/chciał?
Nie odczuwasz radości? Nie wiesz jaki jest Twój kierunek w życiu? Brakuje Ci pieniędzy?Odczuwasz przewlekłe napięcie lub bóle ciała?

Jeśli należysz do tych poszukiwaczy, którzy szukają w życiu głębszych odpowiedzi, ten warsztat jest dla Ciebie.

Czym jest warsztat Pracy z podświadomością?

Praca z podświadomością to grupowy warsztat oparty na coachingowej metodzie Integracyjnego Coachingu Systemowego (wcześniej zwanego Soulwork), którego korzenie sięgają tradycji hawajskich plemion.

Twórcą metody był mój wspaniały Mistrz i nauczyciel Martyn Carruthers, który wiele lat spędził na Hawajach zagłębiając się w tamtejszą strukturę funkcjonowania rdzennych mieszkańców. Praca oparta na tej metodzie daje niesamowite wglądy oraz pozwala dotrzeć tam, gdzie nasz racjonalny umysł nie sięga i rozwiązać problemy u samego źródła.

Efekty pracy z podświadomością oparte na tej metodzie dają efektywne i trwałe zmiany w życiu. Pozwalają rozwiązać stare więzy i przemienić je w  energię, aby nadać  sobie nowy kierunek w życiu na każdym jego polu.

Warsztat kieruję do osób, które pracowały już wcześniej ze sobą i nadal poszukują skutecznych metod do pracy na polu własnego rozwoju świadomości.

CO OSIĄGNIESZ DZIĘKI TYM WARSZTATOM?

Warsztat ten pomoże Ci w ujrzeniu tych rzeczy, które odczuwasz, ale nie masz świadomości w jaki sposób Tobą kierują i dokąd Cię prowadzą. Będziemy pracować z konkretnymi tematami, ale jak zwykle przy okazji odkryjemy mnóstwo ciekawostek. Praca z podświadomością to mocno przebudzający warsztat, który wprowadza nową jakość do życia.

Co osiągniesz dzięki Pracy z podświadomością?

• poczucie płynięcia z życiem,
• głębsze doświadczanie siebie,
• poczucie sprawczości,
• napływ energii ,

• może nawet pozbędziesz się chronicznego bólu.

KTO PROWADZI WARSZTAT?

Paulina Kołomyjska – terapeutka ciała i ducha. Od wielu lat zajmuje się tematyką pracy z ciałem i podświadomością. Prowadzi warsztaty wizualizacji, medytacji i energetycznej pracy z ciałem. Swoją przygodę z podświadomością rozpoczęła w wieku 6 lat dzięki swojej wspaniałej Mamie, która prowadziła ją uważnie przez ciało w wieczornych wizualizacjach i skutecznie leczyła z wielu przeziębień i dolegliwości. Absolwentka Krakowskiej AWF o kierunku odnowa psychosomatyczna.Ukończyła liczne szkolenia i szkoły w zakresie pracy z ciałem i podświadomością: m.in. 2,5 letnią szkoły tantry, Szkołę Intergacyjnego Systemu Coachingowego zwanego wcześniej Soulworkiem, szkołę terapii czaszkowo-krzyżowej, szkołę masażu powięziowego metodą mięśniowa energetycznego rozluźniania i wiele innych. Prowadzi indywidualne sesje terapeutyczne oraz warsztaty rozwojowe.

Jej głównym założeniem i celem jest wzrost świadomości, w którym pokłada nadzieję na stworzenie świata opartego na dobrych relacjach, współpracy i radości życia.

TERMIN WARSZTATÓW:

                                 17-19.09.2021

Rozpoczęcia – Piątek 17.09. o godz. 10.00.

Zakończenie – Niedziela 19.09. o godz. 16.00.

MIEJSCE WARSZTATÓW
WOLA SKRZYDLAŃSKA OŚRODEK „BLIŻEJ NIEBA“
https://blizejnieba.eu/

 

CENA:
750 zł
Cena obejmuje warsztat, zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz możliwość korzystania z saun w ośrodku.

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!