Nasz zespół instruktorów fitness

Depilacja laserowa w Krakowie

dr Grażyna Kołomyjska

Absolwentka i  wieloletni pracownik naukowy AWF w Krakowie, ze stopniem dr nauk o Kulturze Fizycznej. Specjalizuje się w gerontologii, tj. nauce o starości i starzeniu się, a także w kinezygerontoprofilaktyce. Wiedza i doświadczenie  zawodowe, pomagają jej w prowadzeniu i organizowaniu zajęć z osobami starszymi. Jest osobą, która z wielką pasją oddaje się temu co robi. Profilaktyka zdrowotna,  jest jej głownym obszarem, w którym czuje się najlepiej. Dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem,  jest bardzo kreatywna i perfekcyjna, w tym co robi, dlatego  zajęcie jej cieszą się dużym powodzeniem
W 1995 roku powołała do życia Studio Promocji Zdrowia i Urody, dzięki czemu mogłam połączyć swoje przygotowanie zawodowe z praktyką. Instruktore-Szkoleniowiec Nordic Walking i Gymstick, Instruktore Pilatesa oraz Instruktore Kinezygerontoprofilaktyki, uczestniczyła w wielu szkoleniach, jako szkoleniowiec i jako uczestnik.
Prowadzi szkolenia m.in: Instruktora Nordic Walking, instruktora kinezygerontoprofilaktyki oraz szkolenie „Trening mięśni dna miednicy w wysiłkowym nietrzymaniu moczu.”

Prowadzi zajęcia grupowe, treningi indywidualne oraz  szkolenia, na których  dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Paulina Kołomyjska

Absolwentka AWF kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją odnowa psychosomatyczna, instruktor fitness i Pilates, terapeuta pracy z ciałem metodą mięśniowo-energetycznego rozluźniania  , terapeuta czaszkowo-krzyżowy. Współzałożycielka Studia Active Woman. Od wielu lat zajmuje się pracą z ciałem, zdrowiem holistycznym oraz rozwojem osobistym i duchowym.  Od 2006 r prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe, organizuje i prowadzi wyjazdy relaksacyjno-rozwojowe.

Kinga Mazur

Jestem certyfikowanym instruktorem Pilates i fitness. Moja największą pasją jest taniec od którego zaczęłam regularną przygodę z ruchem .

Od 2017 roku prowadzę zajęcia grupowe na sali. Specjalizuję się w prowadzeniu treningów zdrowotnych grupowych i indywidualnych .Zajęcia są przede wszystkim ukierunkowane na zdrowie pleców i układu ruchu . W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na to aby uczestnicy zajęć czuli się dobrze podczas treningu, żeby aktywność fizyczna była dla nich radością, zmęczeniem fizycznym, ale także odpoczynkiem psychicznym. Pilates jest dla mnie metodą która integruje i wzmacnia ciało, umysł i duszę.

Dorota Kozłowska

Od dziecka jej najlepszym przyjacielem była rekreacja ruchowa i sport. Dlatego też wybrała studiowanie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od dłuższego czasu interesuje się także medycyną naturalną i masażem, dlatego podjęła naukę w szkole masażu leczniczego. Jest instruktorką fitness – nowoczesne formy gimnastyki, oraz  instruktorką ćwiczeń psychofizycznych. Specjalizuje się w formach body&mind jak: yoga, stretching, pilates, piyo, oraz zdrowy kręgosłup. Praca instruktorska, bezpieczeństwo i zadowolenie klientów daje jej olbrzymią satysfakcję. Cały czas doskonali swoje kwalifikacje i wiedzę uczestnicząc w kursach  i warsztatach.

Joga to dla niej sztuką jakościowego, zdrowego, satysfakcjonującego życia, będącego w zgodzie oraz  harmonii z swoim ciałem, umysłem  i duchem.

Serdecznie zaprasza na swoje zajęcia wszystkich: tych mniej i bardziej wyjogowanych.

Anna Rusiłko

Anna Rusiłko – certyfikowana nauczycielka jogi (500 RYT), absolwentka AWF w Krakowie, propagatorka zdrowego stylu życia, tancerka, projektantka biżuterii.

 

Swoją przygodę z jogą zaczęłam 10 lat temu. Joga przez długi czas była dla mnie sposobem radzenia sobie ze stresem poprzez ćwiczenie ciała. Dawała mi luz psychiczny nieporównywalny z żadną inną aktywnością fizyczną. Z czasem stała się nieodłączną częścią mojego życia, pasją. Chęć poszerzenia wiedzy i poznania istoty jogi głębiej zaprowadziła mnie na kurs nauczycielski i tak zostałam nauczycielem. Drugi stopień nauczycielski zdobyłam w Indiach, gdzie zakochałam się w regenerującej Yin Jodze.

 

Joga daje mi siłę psychiczną i fizyczną, pozwala odkrywać swój potencjał, wyzwala ekspresję, pokazuje dystans do rzeczy nieistotnych, pomaga usunąć napięcia, daje wewnętrzny spokój, oddech i uśmiech.  Joga jest niesamowitym narzędziem pozwalającym żyć pełnią życia w zgodzie i harmonii z otaczającym nas światem.

 

Tym wszystkim czym joga ujęła mnie chciałabym dzielić się z Wami na zajęciach, na które serdecznie zapraszam.

 

Zajęcia, które poprowadzę :

 

Yin Joga z elementami akupresury – Yin joga jest bardzo powolną i łagodną formą pracy. Polega na utrzymaniu danej (nieskomplikowanej) pozycji przez dłuższy czas 3-5, nawet 20 min oraz na doświadczaniu emocji, które mają przestrzeń i czas, aby się pojawić. Zakorzeniona w filozofii taoizmu, łączy motywy tradycyjnej medycyny chińskiej (np.praca na meridianach) z klasyczną hatha jogą, medytacją i uważnością. Podczas praktyki będziemy docierać pracą do tkanek głębokich takich jak powięź, stawy, ścięgna, więzadła i kości, jednocześnie minimalizując pracę mięśni. Istotą praktyki Yin jest uwalnianie skumulowanych w ciele emocji oraz odżywienie i uelastycznienie wyżej wspomnianych tkanek głębokich. Na zajęciach będziemy także korzystać z technik masażu powięziowego i akupresury,  poświęcimy czas na relaks i regenerację

Agata Honkisz

Witam, jestem fizjoterapeutą, absolwentką pięcioletnich studiów na  AWF w Krakowie. Pracę z kobietami zaczęłam jeszcze podczas studiów, gdy ukończyłam kursy instruktora Fitness oraz Pilates.

Prowadzenie zajęć grupowych oraz praktyki na oddziałach ginekologiczno- położniczych utwierdziły mnie w przekonaniu, że tym właśnie chce się zajmować. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, położniczej. Przez rok uczęszczałam także do Szkoły Masażu, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności pracy manualnej. Ciągle poszerzam swój warsztat na nowych kursach i szkoleniach.

Moja praca polega głównie na indywidualnej terapii pacjentów, jednak nie rozstałam się z salą do zajęć grupowych. Pracuję w Szkole Rodzenia, gdzie prowadzę terapię, ale także gimnastykę dla kobiet  w ciąży i wykłady. Oprócz tego jestem instruktorem gimnastyki dla seniorek, prowadzę zajęcia typu zdrowy kręgosłup, pilates.

Głównym celem mojej pracy jest uświadamianie kobietom, że dbać o siebie należy przez całe życie, ponieważ nasze ciało zmienia się nieustannie. Nawet najmniejsze dolegliwości nie powinny umykać naszej uwadze, gdyż może to być najlepszy moment aby zapobiegać dalszym problemom.

Terapia to u mnie głównie połączenie pracy manualnej z ćwiczeniami, ale nieoceniony efekt daje także rozmowa połączona z edukacją. Im więcej wiemy o swoim ciele, tym lepiej możemy zapobiegać utracie dobrego samopoczucia.

Danuta Czarska

Wykształcenie: mgr socjologii, psychoterapeutka. Naukę Taijiquan rozpoczęła w 1991r.W 1995 r. podejmuje naukę u mistrza szkoły „Nan-Bei” Zhang Feng Juna. Sama naucza od 1998r.Od 1997 do 2000 jest koordynatorem oddziału krakowskiego Polsko-Chińskiego Stowarzyszenia Wu Shu „Nan-Bei”. Poznaje tradycyjne i współczesne style taiji: Yang, Chen, Wu, Sun oraz inne style wewnętrzne: Baguazhang i Xingyiquan. Poznaje kompletny system Yu Guang Qigong – metodę rozwoju energii wewnętrznej, tradycyjną chińska metodę masażu leczniczego Tuina, bioenergoterapię.W latach 1998-2000 wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Taijiquan tradycyjnym i z bronią krótką.Od roku 2000 uczy się u Wielkiego Mistrza Chen Xiaowanga i jego syna Mistrza Chen Yingjun oraz Jana Silberstorffa.J edna z założycielek World Chen Taijiquan Association – Poland – z którą współpracuje do dnia dzisiejszego.Opracowała ruch sceniczny Taiji zgodnie z choreografią do spektaklu „Rigoletto” G. Verdiego, którego premiera odbyła się na Scenie Operowej w Teatrze im. J. Slowackiego w Krakowie w dniu 28, 29 marca 2004 r.

W Active Woman Pani Danuta prowadzi Tai Chi zapraszamy.

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!