Coś więcej niż ćwiczenia...

Joga to nie tylko gimnastyka,  to stawanie się lepszym człowiekiem, zdrowszym, szczęśliwszym, samoświadomym, to rozwijanie bezwarunkowej miłości, to droga w stronę dobra.

Zajęcia jogi składają się z asan harmonizujących całe ciało, wpływających pozytywnie na stan naszego zdrowia, na funkcjonowanie stawów, kręgosłupa, narządów wewnętrznych, systemu nerwowego i hormonalnego, oraz stan ducha i umysłu.

Depilacja laserowa w Krakowie

JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Joga dla początkujących obejmuje pozycje (asany) odpowiednie dla osób, które chcą zacząć regularnie uprawiać jogę, ale nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tą formą ćwiczeń. Podstawowe asany są proste do wykonania i nie wymagają dużego rozciągnięcia, dzięki czemu stanowią doskonałe wprowadzenie do dalszej, bardziej zaawansowanej praktyki.

Asany jogi dla początkujących to gimnastyczne pozycje, które zarazem wzmacniająrozciągają i oczyszczają ciało. Ich oczyszczające właściwości polegają na zniwelowaniu napięcia oraz doprowadzeniu organizmu do stanu wewnętrznej równowagi: zarówno fizycznej, jak i duchowej. Osoby nerwowe i zestresowane mogą dzięki jodze uspokoić się i wyciszyć, natomiast osoby cierpiące na depresję, apatyczne – dostać zastrzyk pozytywnej energii.

Depilacja laserowa w Krakowie

JOGA ANTYSTRESOWA

Osią treningu jest rozwój świadomości ciała i umysłu oraz ich wzajemnego związku. Szczególne miejsce zajmuje praca z oddechem. Oddech jest elementem łączącym ciało, emocje, umysł i ducha, który integruje wszystkie poziomy naszego doświadczenia.

Dzięki świadomemu oddychaniu możemy wpływać na odprężenie ciała, wyciszenie emocji, spokój umysłu i ducha.

Ćwiczymy kompetencje antystresowe, dzięki czemu otrzymasz narzędzia pozwalające na zwiększenie swojej energii i w konsekwencji odporności na stres.

Depilacja laserowa w Krakowie

JOGA HORMONALNA

Metoda jogi, którą Wam proponujemy została stworzona i rozwinięta przez B.K.S. Iyengara. „Joga jest złotym kluczem, który otwiera drzwi pokojowi, przemianie i radości”.
B.K.S. Iyengar

Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!

Jest to naturalna, oparta o jogę terapia, przy pomocy której można wznowić produkcję żeńskich hormonów.
Dzięki wewnętrznemu masażowi (za pomocą specjalnych asan), intensywnym technikom oddechowym oraz skierowaniu indywidualnej energii życia do organów odpowiedzialnych za produkowanie hormonów joga hormonalna pozwala wznowić lub zintensyfikować wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości
Joga hormonalna, skupia się na gruczołach dokrewnych tarczycy, jajnikach, nadnerczach i przysadce.

Depilacja laserowa w Krakowie

DLA KOGO?

Przechodzisz menopauzę  a wraz z nią towarzyszy Tobie cały ze spół dolegliwości (uderzenia ciepła, suchość pochwy, problemy z wypadaniem macicy).

Masz nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy? Cierpisz na bolesne miesiączkibóle menstruacyjne? – Te zajęcia są dla Ciebie

Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!