Instruktorzy Strefa dla Seniorów

Nasz zespół instruktorów

Depilacja laserowa w Krakowie

dr Grażyna Kołomyjska

Absolwentka i  wieloletni pracownik naukowy AWF w Krakowie, ze stopniem dr nauk o Kulturze Fizycznej. Specjalizuje się w gerontologii, tj. nauce o starości i starzeniu się, a także w kinezygerontoprofilaktyce. Wiedza i doświadczenie  zawodowe, pomagają jej w prowadzeniu i organizowaniu zajęć z osobami starszymi. Jest osobą, która z wielką pasją oddaje się temu co robi. Profilaktyka zdrowotna,  jest jej głownym obszarem, w którym czuje się najlepiej. Dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem,  jest bardzo kreatywna i perfekcyjna, w tym co robi, dlatego  zajęcie jej cieszą się dużym powodzeniem
W 1995 roku powołała do życia Studio Promocji Zdrowia i Urody, dzięki czemu mogłam połączyć swoje przygotowanie zawodowe z praktyką. Instruktore-Szkoleniowiec Nordic Walking i Gymstick, Instruktore Pilatesa oraz Instruktore Kinezygerontoprofilaktyki, uczestniczyła w wielu szkoleniach, jako szkoleniowiec i jako uczestnik.
Prowadzi szkolenia m.in: Instruktora Nordic Walking, instruktora kinezygerontoprofilaktyki oraz szkolenie „Trening mięśni dna miednicy w wysiłkowym nietrzymaniu moczu.”

Prowadzi zajęcia grupowe, treningi indywidualne oraz  szkolenia, na których  dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Agata Honkisz

Witam, jestem fizjoterapeutą, absolwentką pięcioletnich studiów na  AWF w Krakowie. Pracę z kobietami zaczęłam jeszcze podczas studiów, gdy ukończyłam kursy instruktora Fitness oraz Pilates.

Prowadzenie zajęć grupowych oraz praktyki na oddziałach ginekologiczno- położniczych utwierdziły mnie w przekonaniu, że tym właśnie chce się zajmować. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, położniczej. Przez rok uczęszczałam także do Szkoły Masażu, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności pracy manualnej. Ciągle poszerzam swój warsztat na nowych kursach i szkoleniach.

Moja praca polega głównie na indywidualnej terapii pacjentów, jednak nie rozstałam się z salą do zajęć grupowych. Pracuję w Szkole Rodzenia, gdzie prowadzę terapię, ale także gimnastykę dla kobiet  w ciąży i wykłady. Oprócz tego jestem instruktorem gimnastyki dla seniorek, prowadzę zajęcia typu zdrowy kręgosłup, pilates.

Głównym celem mojej pracy jest uświadamianie kobietom, że dbać o siebie należy przez całe życie, ponieważ nasze ciało zmienia się nieustannie. Nawet najmniejsze dolegliwości nie powinny umykać naszej uwadze, gdyż może to być najlepszy moment aby zapobiegać dalszym problemom.

Terapia to u mnie głównie połączenie pracy manualnej z ćwiczeniami, ale nieoceniony efekt daje także rozmowa połączona z edukacją. Im więcej wiemy o swoim ciele, tym lepiej możemy zapobiegać utracie dobrego samopoczucia.

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!