ZDROWY KRĘGOSŁUP (KRAKÓW)

Profilaktyka i terapia

Ćwiczenia zdrowy kręgosłup mają charakter profilaktyczny i terapeutyczny. Łączą one w sobie wiele technik, które   zaczerpnięte są  z rehabilitacji, z systemu jogi, z  pilatesa oraz ze stretchingu.

Takie połączenie daje gwarancję prawidłowego i skutecznego treningu, który zapobiega i likwiduje bóle oraz choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa.

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup pomagają szybko odczuć wyraźna ulgę w całym ciele, dają uczucie lekkości, uwalniają od bólów kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, szyjnym i piersiowym

Depilacja laserowa w Krakowie

DLA KOGO ĆWICZENIA?

Ćwiczenia na kręgosłup wzmacniają i przywracają równowagę mięśniową, kształtują oraz przywracają wzorzec prawidłowej postawy. Podczas ćwiczeń na kręgosłup wprowadza się także dużo  rozciągania, które uwalnia napięcia w mięśniach skróconych i przeciążonych.

Ćwiczenia zdrowy kręgosłup przywracają harmonijną pracę wszystkich mięśniom, dzięki nim czujemy się wolni od bólu, rozluźnieni i zrelaksowani.

Ćwiczenia kręgosłupa są dla wszystkich, bez względu na wiek i rodzaj wykonywanej  pracy  zawodowej oraz dla osób zestresowanych.

Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!