DEPILACJA LASEROWA KRAKÓW LIGHT SHEER DUET ® PROMOCJE

W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer DUET®.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer Duet® są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie.  Zabiegi wykonuje się z reguły w odstępach ok. 6-12 tygodni (w zależności od partii ciała). Pomiędzy zabiegami Klient cieszy się gładką skórą gdyż włosy odrastają wolno i już po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% zbędnego owłosienia.

W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie dbamy o każdego Klienta z pełnym zaangażowaniem, troszcząc się  o jego bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzamy bezpłatnie 15 minutową konsultację i  wykonujemy próbę laserową, dzięki czemu wykluczamy wszelkie ryzyko poparzeń.
 Ponadto dzięki temu, że laser LightSheer Duet posiada zarówno małą  jak i dużą głowicę, każdy zabieg wykonujemy bardzo dokładnie i praktycznie bezboleśnie.

Zabiegi wykonywane są przez wyszkolony i doświadczony personel posiadający certyfikaty. Jesteśmy salonem rekomendowanym przez COHERENT www.coherent.com.pl – wyłącznego dystrybutora Light Sheer Duet® firmy Lumenis na terenie Polski. Nasz sprzęt jest nowy i oryginalny.

Polecamy również pakiety 3 zabiegów. Pakiet taki pozwoli Ci na przeprowadzenie  kuracji w bardzo atrakcyjnej cenie.

U nas możesz również płacić ratalnie.

Przyjdź i przekonaj się sama/sam a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas: studio@uroda.krakow.pl lub zadzwoń:  791 77 63 01.

Podczas pierwszej wizyty  przekonasz się jak profesjonalnie i dobrze u nas jest.

Zespół Salonu Active Woman (Depilacja laserowa Kraków)

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej to niezwykle ważny element mający duży wpływ na skuteczność samego zabiegu.  Zachęcamy do przeczytania tej informacją pozwoli w pełni skorzystać z naszej oferty a także spowoduje bardziej komfortowy pobyt w naszym studio.

czytaj więcej »

Postępowanie po zabiegu

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie…

czytaj więcej »

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg depilacji laserowej jest uznawany powszechnie za bezpieczną procedurę kosmetyczną, jednak podobnie jak w przypadku wielu innych podobnych działań stosuje się kilka podstawowych zasad a także wyjątków kiedy to odradza się jego stosowanie lub zaleca unikanie.

czytaj więcej »

Cennik depilacji laserowej

Pełne zestawienie poszczególnych elementów naszej oferty depilacji laserowej ciała. Wyodrębnione zarówno pojedyncze fragmenty ciała jak i przygotowane na podstawie naszego doświadczenia a także popularności pakiety promocyjne. Osobna oferta także dla panów.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa pach

Zabieg depilacji pach jest najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetycznym w domowym zaciszu, zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Maszynki, depilatory, kremy depilujące… metod jest wiele. Jednak zapewniają one komfort na krótki czas – włoski widoczne są już po 2-3 dniach i zabieg trzeba powtórzyć…

czytaj więcej »

Depilacja laserowa pach, bikini, łydki

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że gładka skóra w okolicach bikini, pach i łydek, to dziś niemal synonim zadbanej kobiety. I nieważne, czy jest to lato i chcesz założyć zwiewną sukienkę lub seksowny strój kąpielowy, czy inna pora roku i wychodzisz na basen lub fitness.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa pach + bikini

W dzisiejszych czasach niemal każda kobieta traktuje depilację pach i bikini jako oczywisty zabieg, pomagający utrzymać odpowiednią higienę i estetykę ciała.Kwestia wyboru dotyczy jedynie metody. Polecamy laserową depilację w naszym studio.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa twarzy

Czas zabiegu, to nie tylko depilacja, ale też spotkanie kobiety z kobietą. Rozmowy, zwierzenia, obawy i radości – nasze Klientki dzielą się z nami całą gamą swoich emocji. Z rozmów z nimi wiemy, jak dużym problemem bywa nadmierne owłosienie twarzy.
Przecież wcale nie musi tak być! …

czytaj więcej »

Pakiety depilacji laserowej

Przygotowaliśmy różnorodne pakiety, pozwalające dostosować naszą ofertę do różnych potrzeb naszych klientów. Jak to zwykle bywa łączenie poszczególnych zabiegów powiązane jest z atrakcyjną ceną i preferencyjnymi warunkami płatności…

czytaj więcej »

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!