Depilacja laserowa Kraków

Zabiegi depilacji laserowej w Krakowie
promocje, porady, opinie, cennik, ceny

Depilacja laserowa w Krakowie

W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer DUET®.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer Duet® są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie.  Zabiegi wykonuje się z reguły w odstępach ok. 6-12 tygodni (w zależności od partii ciała). Pomiędzy zabiegami Klient cieszy się gładką skórą gdyż włosy odrastają wolno i już po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% zbędnego owłosienia.

W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie dbamy o każdego Klienta z pełnym zaangażowaniem, troszcząc się  o jego bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzamy bezpłatnie 15 minutową konsultację i  wykonujemy próbę laserową, dzięki czemu wykluczamy wszelkie ryzyko poparzeń.
 Ponadto dzięki temu, że laser LightSheer Duet posiada zarówno małą  jak i dużą głowicę, każdy zabieg wykonujemy bardzo dokładnie i praktycznie bezboleśnie.

Zabiegi wykonywane są przez wyszkolony i doświadczony personel posiadający certyfikaty. Jesteśmy salonem rekomendowanym przez COHERENT www.coherent.com.pl – wyłącznego dystrybutora Light Sheer Duet® firmy Lumenis na terenie Polski. Nasz sprzęt jest nowy i oryginalny.

Polecamy również pakiety 3 zabiegów. Pakiet taki pozwoli Ci na przeprowadzenie  kuracji w bardzo atrakcyjnej cenie.

U nas możesz również płacić ratalnie.

Przyjdź i przekonaj się sama/sam a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas: studio@uroda.krakow.pl lub zadzwoń:  791 77 63 01.

Podczas pierwszej wizyty  przekonasz się jak profesjonalnie i dobrze u nas jest.

Zespół Salonu Active Woman (Depilacja laserowa Kraków)

Depilacja laserowa Kraków

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej to niezwykle ważny element mający duży wpływ na skuteczność samego zabiegu.  Zachęcamy do przeczytania tej informacją pozwoli w pełni skorzystać z naszej oferty a także spowoduje bardziej komfortowy pobyt w naszym studio.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa Kraków

Postępowanie po zabiegu

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie…

czytaj więcej »

Depilacja laserowa Kraków

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg depilacji laserowej jest uznawany powszechnie za bezpieczną procedurę kosmetyczną, jednak podobnie jak w przypadku wielu innych podobnych działań stosuje się kilka podstawowych zasad a także wyjątków kiedy to odradza się jego stosowanie lub zaleca unikanie.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa Kraków

Cennik depilacji laserowej

Pełne zestawienie poszczególnych elementów naszej oferty depilacji laserowej ciała. Wyodrębnione zarówno pojedyncze fragmenty ciała jak i przygotowane na podstawie naszego doświadczenia a także popularności pakiety promocyjne. Osobna oferta także dla panów.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa pach

Zabieg depilacji pach jest najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetycznym w domowym zaciszu, zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Maszynki, depilatory, kremy depilujące… metod jest wiele. Jednak zapewniają one komfort na krótki czas – włoski widoczne są już po 2-3 dniach i zabieg trzeba powtórzyć…

czytaj więcej »

Depilacja laserowa w Krakowie

Depilacja laserowa pach, bikini, łydki

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że gładka skóra w okolicach bikini, pach i łydek, to dziś niemal synonim zadbanej kobiety. I nieważne, czy jest to lato i chcesz założyć zwiewną sukienkę lub seksowny strój kąpielowy, czy inna pora roku i wychodzisz na basen lub fitness.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa pach + bikini

W dzisiejszych czasach niemal każda kobieta traktuje depilację pach i bikini jako oczywisty zabieg, pomagający utrzymać odpowiednią higienę i estetykę ciała.Kwestia wyboru dotyczy jedynie metody. Polecamy laserową depilację w naszym studio.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa twarzy

Czas zabiegu, to nie tylko depilacja, ale też spotkanie kobiety z kobietą. Rozmowy, zwierzenia, obawy i radości – nasze Klientki dzielą się z nami całą gamą swoich emocji. Z rozmów z nimi wiemy, jak dużym problemem bywa nadmierne owłosienie twarzy.
Przecież wcale nie musi tak być! …

czytaj więcej »

Depilacja laserowa Kraków

Pakiety depilacji laserowej

Przygotowaliśmy różnorodne pakiety, pozwalające dostosować naszą ofertę do różnych potrzeb naszych klientów. Jak to zwykle bywa łączenie poszczególnych zabiegów powiązane jest z atrakcyjną ceną i preferencyjnymi warunkami płatności…

czytaj więcej »

Jak przygotować się do zabiegu

DEPILACJA LASEROWA – przygotowanie do zabiegu:

 1. Przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej należy umówić się na bezpłatną konsultację połączoną z próba laserową.
 2. Skóra na zabieg depilacji laseroej powinna być czysta, niczym nie posmarowana.
 3. Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha, podrażniona. Jeśli tego wymaga, stosuj emolienty (kremy nawilżająco-natłuszczająco-kojące) kilka dni wcześniej.przed zabiegiem depilacji laserowej.
 4. Bezpośrednio przed zabiegiem depilacji laserowej należy zgolić włosy w miejscu depilacji. Na konsultacji z próbą laserową zrobi to osoba wykonująca zabieg – umożliwi to ocenę barwy włosów. Włosy blond, siwe, rude stanowią przeciwwskazanie do zabiegu, z uwagi na brak lub małą skuteczność laserowej depilacji w ich przypadku.
 5. Przed każdym zabiegiem, włosów nie można wyrywać (peseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 tygodni w przypadku twarzy i 6 tygodni w innych miejscach skóry. Można natomiast je golić, przycinać lub depilować odpowiednim kremem, choć ten ostatni sposób depilacji należy zakończyć tydzień wcześniej.
 6.   Stosowanie kremów lub maści z Vit A, retinoidami, Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed każdym zabiegiem. Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić 1 tydzień wcześniej. Depilacji laserowej
 7. Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem depilacji laserowej. 6. Leki światło uwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec (!), nagietek, herbata Figura 1, 2) wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.
 8. Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu depilacji laserowej. W szczególności zabieg jest możliwy 2 tygodnie po infekcji typu opryszczki wargowej lub płciowej.
 9. Aktywna opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu depilacji laserowej. Minimalna przerwa po insolacji naturalnej lub w solarium to 4-6 tygodni.
 10. „Opalenizna” uzyskana w wyniku stosowania samoopalaczy (kremy, zabiegi typu air-brush) stanowi również przeciwwskazanie do zabiegu depilacji laserowej. Depilacja laserowa jest możliwa po jej ustąpieniu. 10. Zabieg kosmetycznego oczyszczania twarzy, w przypadku depilacji laseowej w tym miejscu, jest możliwy 7 dni wcześniej lub 14 dni później.

Przeciwwskazania do depilacji

DEPILACJA LASEROWA – przeciwwskazania:

 • Ciąża
 • Świeża opalenizna
 • Stosowanie kremów z retinolem (należy zaprzestać używania na miesiąc przed zabiegiem)
 • Zażywanie antybiotyków (należy odczekać 2 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki)
 • Zażywanie leków przeciwbólowych (1 dzień przed zabiegiem, a silniejsze minimum 2 dni)
 • Zażywanie leków światłouczulających, retinoidów
 • Spożywanie ziół światłouwrażliwiających (dziurawiec, nagietek; należy przestać spożywać na 2-3 tygodni przed zabiegiem)
 • Depilacja woskiem i pęsetą (minimum 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • Włosy blond, rude oraz siwe
 • Skłonność do powstawania przebarwień
 • Bielactwo, łuszczyca
 • Peeling (ostatni peeling można wykonać maksymalnie 1 tydzień przed planowanym zabiegiem)
 • Leki psychotropowe i antydepresyjne

Postępowania po zabiegu

DEPILACJA LASEROWA – postępowanie po zabiegu:

 1. Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie:
 • myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ew. czystą wodą,
 • nie stosować dezodorantów i antyperspirantów (jeśli depilacja dotyczyła pach),
 • stosować zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen czy Dermopanthen,
 • delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
 • preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu.
 1. Insolacja naturalna lub w solarium jest bezwzględnie przeciwwskazana do 2 tygodni po zabiegu. W tym okresie w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest fotoprotekcja (kremy z filtrami anty-UVA i 6 o wysokich wskaźnikach ochrony – najlepiej 50 lub więcej).
 2. Kolejne zabiegi – minimum trzy – należy wykonywać w odstępach średnio 4-12 tygodniowych.

Cennik dla Pań >>

PAKIETY  ZABIEGÓW >>

Istnieje możliwość przygotowania innych pakietów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 791-776-301 lub mailowy studio@uroda.krakow.pl

Depilacja laserowa mężczyzn (Kraków)

Mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd i decydują się na zabiegi  depilacji laseorwej. Usuwanie laserowe owłosienia spod pach, z klatki piersiowej, pleców i miejsc intymnych to dla wielu panów standardowy zabieg pielęgnacyjny. Męska depilacja laserowa jest nie tylko modna, ale pomaga również lepiej zadbać o higienę.

Depilację laserową wybierają mężczyźni obdarzeni przez naturę mocnym owłosieniem. Zabieg depilacji laserowej niszczy komórki mieszka włosowego, z których powstaje włos, powodując zahamowanie ich wzrostu. W następstwie kilku powtórzeń zabiegów depilacji laserowej włosy stają się coraz słabsze, delikatniejsze, rosną wolniej, aż w końcu w ogóle przestają się pojawiać. Pod wieloma względami zabiegi depilacji laserowej  mają największą skuteczność właśnie u mężczyzn. Decyduje o tym ciemna barwa włosów oraz ich sztywność i grubość. Również dla mężczyzn borykajacących się z problemami stanów zaplanych oraz podrażnień na skórze w okolicy brody po goleniu, zabieg depilacji laserowej to jedyne rozwiazanie. W naszym salonie coraz więcej mężczyzn chętnie korzysta z depilacji laserowej

Cennik dla Panów >>

Depilacja laserowa zabiegi Kraków

Najczęściej wykonywane zabiegi depilacji laserowej w Krakowie w salonie kosmetycznym Active Woman.

Depilacja laserowa łydek (Kraków)

Depilacja laserowa nóg (Kraków)

Depilacja laserowa pach (Kraków)

Depilacja laserowa pleców (Kraków)

Depilacja laserowa pośladków (Kraków)

Depilacja laserowa rąk (Kraków)

Depilacja laserowa twarzy (Kraków)

Depilacja laserowa ud (Kraków)

Depilacja laserowa wąsika (Kraków)

Depilacja laserowa okolic bikini (Kraków)

Depilacja laserowa bikini (Kraków)

Depilacja laserowa bikini głębokie (Kraków)

Depilacja laserowa brazylijska (Kraków)

Depilacja laserowa miejsc intymnych (Kraków)

Depilacja laserowa dla mężczyzn (Kraków)

 

Cała prawda o depilacji

Czy depilacja laserowa trwale usuwa owłosienie?

Depilacja laserowa, jest jedyną metodą, dzięki której możemy usunąć owłosienie na stałe. Na ciemnych włosach laser zadziała najlepiej, ponieważ zawierają one  dużo barwnika – melaniny. Wiązka światła, która jest pochłaniana bezpośrednio przez komórki barwnikowe (zjawisko fototermolizy selektywnej) przemienia  się w  ciepło, co w konsekwencji niszczy macierz włosa, czyli część mieszka włosowego, gdzie następuje jego odbudowa. Trwałe usunięcie włosa za pomocą depilacji laserowej, tak naprawdę zależy od zniszczenia macierzy włosa, które z kolei może się udać tylko wtedy kiedy włos jest mocno w niej zakorzeniony, czyli jest w fazie wzrostu zwanej anagenem. Należy również pamiętać o tym, że nasze ciało jest żywym organizmem, które pracuje  w rytmie hormonów i innych różnorakich zmian cyklicznych, co może wpływać na pojawienie się nowych włosów po zakończeniu kuracji. W związku z tym zalecamy wykonywanie 1 raz w roku tzw. zabiegów przypominających w celu utrzymania satysfakcjonujących efektów.

Jakie są efekty depilacji laserowej po latach?

Wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy salon, w którym poddadzą się kuracji usuwania zbędnego owłosienia będzie właściwym miejscem i czy osiągną zadowalające efekty depilacji laseorwej wydając swoje pieniądze. W chwili obecnej na rynku jest wiele miejsc, jak również wiele sprzętów i każdy reklamuje swoją ofertę jako tą najskuteczniejszą i najlepszą. My również zakupując po raz pierwszy swój sprzęt do depilacji w 2008 roku miałyśmy  niemały dylemat, gdyż po podjęciu decyzji o zakupie sprzętu na trwałe do naszego salonu, pojawiło się kilka firm oferujących „najlepsze lasery“.  Na szczęście zanim zakupiłyśmy sprzęt do trwałej depilacji laserowej, mogłyśmy go w tamtym czasie wypożyczać i okazało się, że przynosił on nam oraz naszym Klientom zadowalające efekty, które do tej pory utrzymują się, a klienci jedynie od czasu do czasu pojawiają się na zabiegi przypominające depilaji laserowej, w czasie których usuwamy pojedyncze włoski. Wybór okazał się jak najbardziej trafny. Bardzo ważne, jeśli chodzi o depilację laserową, jest precyzyjne wykonanie zabiegu, dobór właściwych parametrów oraz atmosféra, która gwarantuje Klientowi intymność oraz pewność, że jest bezpieczny.

Jak często należy wykonywać zabiegi depilacji laserowej?

W wielu gabinetach wykonywanie zabiegów depilacji laserowej zalecane jest co 6-8 tygodni. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam jednak, że zbyt częste wykonywanie zabiegów depilacji laserowej prowadzi do ich mocnego osłabienia, a niestety im słabszy włos tym trudniej jest go usunąć. Tym sposobem na koniec kuracji depilacji lasrowej cienkie włosy nadal pozostają – dla wielu nie jest to satysfakcjonujący efekt. Zalecana przez nas częstotliwość zabiegów depilacji laserowej to 8-12 tygodni na wszystkie partie ciała, za wyjątkiem okolicy brody i wąsika. Te partie ciała poddajemy zabiegom co około 4-6 tygodni. Kuracje depilacji laserowej w naszym gabinecie kończymy zwykle na około pięciu-sześciu zabiegach. Trzeba jednak pamiętać, że jest to zawsze cecha indywidualna.

Czy w czasie lata można wykonywać zabiegi depilacji laserowej?

Depilacja laserowa może być wykonywana przez cały rok, jeżeli będziemy dostosowywać się do zaleceń przed i po zabiegu. Istotne jest, żeby w tym czasie nie odsłaniać części ciała, które były poddane usuwaniu owłosienia i nie narażać na dodatkowe promieniowanie, gdyż może to wywołać poparzenia, a nawet przebarwienia. Najodpowiedniejszą ochroną w upalne dni jest stosowanie kremów  z wysokim filtrem UV. Partie ciała, które spokojnie można poddać zabiegom depilacji laserowej w czasie lata to bikini i pachy, gdyż te obszary rzadko narażane są  na promieniowanie UV. Obszar twarzy i nóg, jak również ramion to miejsca, które raczej trudno będzie w tym czasie osłonić przed słońcem. W tej sytuacji należy na okres lata zrobić przerwę od zabiegów depilacji laserowej i wznowić w okolicy września lub października.

Czy wiek ma wpływ na skuteczność zabiegu depilacji laserowej?

Prawda jest taka, że im starsza osoba, tym efekty depilacji laserowej pojawiają się szybciej. Z wiekiem tracimy włosy i są one coraz delikatniejsze. Coraz wolniejsza jest też regeneracja organizmu. Zadowalające efekty depilacji laserowej  po 40 r.ż. często osiągamy już po trzecim zabiegu, co rzadko osiągniemy u osób młodszych. U nastolatek, w okresie burzy  hormonalnej, w czasie kiedy regeneracja organizmu przebiega w szybkim tempie, niekiedy po zakończeniu kuracji w celu utrzymania zadowalających efektów, zabiegi depilacji laserowej nadal trzeba wykonywać co kilka miesięcy.

Czy zabiegom depilacji laserowej mogą być poddawane dzieci?

Coraz częściej pojawiają się u nas w Salonie zapytania dotyczące depilacji dzieci w wieku ok 7-10 lat. Często problem nadmiernego owłosienia w tak młodym wieku (genetyczny lub chorobowy) prowadzi do zaburzeń na tle psychiczno-emocjonalnym. Zabieg depilacji laserowej jest często jedynym rozwiązaniem tego problemu. W takim wypadku zabiegi depilacji laserowej dla dzieci wykonujemy za zgodą lekarza oraz opiekuna dziecka.

Co to są zabiegi przypominające?

Raz w roku warto wykonać na partie ciała wcześniej poddane kuracji depilacji laserowej tzw. zabiegi przypominające depilacji laserowej. Zabiegi takie to nic innego jak ponowne naświetlenie skóry laserem, aby zminimalizować „chęć“ regeneracji macierzy, która produkuje włosy. Nasze ciało to żywy organizm i cały czas się regeneruje oraz produkuje nowe mieszki włosowe. Zachęcamy zatem, aby dla utrzymania pełnego efektu terapii laserem raz w roku, najlepiej przed okresem letnim lub jeśli zauważymy, że na naszym ciele pojawiają się pojedyncze włoski, wykonać zabieg przypominający depilacji laserowej.

Anatomia i fizjologia włosa

Cebulka włosa utworzona jest z żywych komórek, a jego trzon z keratyny i jest częścia martwą włosa. Na samym dnie włos jest unerwiony i ukrwiony i ta część stanowi macierz włosa. Macierz włosa odpowiada za jego tworzenie. Zadaniem promienia lasera w czasie zabiegu depilacji laserowej jest dotarcie do macierzy i  jego zniszczenie, tak aby macierz przestała produkować trzon włosa co będzie jednoznaczne z jego usunięciem.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Wiele osób zapytuje przed pierwszym zabiegiem, czy zabieg depilacji jest bolesny. Odpowiedź jest prosta: zabieg depilacji laserowej przy właściwym ustawieniu parametrów będzie odczuwalny jako ciepło i delikatne kłucie. Odczucie to związane jest z prawidłowym oddziaływaniem promienia lasera na macierz włosa, która składa się z naczynia krwionośnego i jest unerwiona. Okolica nóg poddawana zabiegowi depilacji laserwej jest tylko delikatnie odczuwana, niektórzy nawet w czasie twrania zabiegu, relaksują się. Okolica pach i bikini jest bardziej wrażliwa na odczucia zabiegu depilacji laserowej i dla wielu osób jest mniej przyjemna. Zastosowanie żeli chłodzących oraz odpowiedniej techniki dotyku głowicą, pozwala na wykonanie zabiegu depilacji laserowej w pełni komfortowo. Okolica twarzy jest odczuwalna bardzo delikatnie.

Jak długo po zabiegu depilacji laserowej moja skóra będzie podrażniona?

Skóra po zabiegu depilacji laserowej rzadko kiedy jest podrażniona. Najczęściej pod koniec zabiegu wygląda na lekko zaróżowioną i lekko podrażniona w odczuciu. Po kilku godzinach zaróżowienie jak i odczucie podrażnienia całkowicie znika. W dniu zabiegu depilacji laserowej nie należy brać gorących kąpieli i pryszniców, a osoby, które poddaje się zabiegowi depilacji laserowej nóg nie powinny ubierać się twarde, uciskające ciało spodnie. Nie zalecamy również jazdy na rowerze bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej

Ile zabiegów potrzebuję, aby osiagnąć efekt gładkiej skóry?

Klieci zwykle chcą wiedzieć, ile zabiegów będzie im potrzebne do osiągnięcia trwałych efektów kuracji laserem. Zatem najczęściej efekt gładkiej skóry osiagamy po zakończeniu 5-6 zabiegów. Kuracji nie należy kończyć wcześniej, gdyż jest to zalecana kuracja i mimo tego, że czasami wydaje się, że już włosków nie ma, to za jakis czas, skóra zaczyna produkować kolejne włoski. Jest to jeden najczęściej popełnianych błędów dotyczaących zabiegów depilacji laserowej. Klientki/Klienci zbyt wcześnie zaprzestają zabiegów. 5-6 zabiegow depilacji laserowej zwykle całkowicie wystarcza do osiagniecia efektów gładkiej skóry jednakże zdarze się czasami przy bardzo mocnych włosach, że potrzbne będzienawet ok 10 zabiegów. Jest to bardzo indywidulana cecha i nigdy na poącztku kuarcji nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Czasem zmiany hormonalne mogą również skutecznie utrudniać działanie zabiegów depilacji laserowej. Mimoproblemów hormonalnych, które widac zwykle na okolicach twarzy, warto wykonywać zabiegi depilacji laserowej wąsika oraz brody, gdyż włoski znacznie przerzedzają się i osłabiają.

Czy osoby cierpiące na hirsutyzm mogą poddawać się zabiegom depilacji laserowej?

Jak najbardziej osoby cierpiące na hirsutyzm mogą poddawać się zabiegom depilacji laserowej. W naszym doświadczeniu pojawiło się już wiele osób, które cierpiały na hirsutyzm i efekty gładkiej skóry osiągałyśmy, tylko w dłuższym czasie, i trzeba było wykonywać zabiegi 1 raz na 6 miesiećy po zakończeniu kuracji. Mimo wszytsko uważamay, że jest to jedyna i najskuteczniejsza metoda na poradzenie sobie z nadmiernym owłosieniem, które pojawia się w przypadku osób cierpiących na hirsutyzm.

Czy depilacja laserowa pomaga wyleczyć stany zapalne mieszków włosowych?

Tak, jak najbardziej depilacja laserowa  to najskuteczniejsza terapia na stany zapalne mieszków włosowych, która w wielu przypadkach prawie w 100% usuwa ten problem. Po usunięciu macierzy włosa, kiedy włos przestaje rosnąć, problem stanów zapalnych po depilacji laserowej całkowicie znika a skóra odzyskuje piękny jednolity koloryt.

Czy mogę poddać się zabiegowi depilacji laserowej w czasie trwania menstruacji?

Wiele kobiet zapytuje, czy może poddać się zabiegowi depilacji laserowej w czasie trwania menstruacji. Menstruacja sama w sobie nie jest przeciwwskazaniem. Niektóre kobiety całkiem dobrze znoszą sam zabieg depilacji laserowej w czasie okresu, czasem nawet lepiej niż w innych  cyklach. Inne kobiety uważają, że jest to dla nich zbyt krępujące i są zbyt tkliwe w tym czasie. Każdy musi samodzielnie zadecydować, czy chce poddać się zabiegowi depilacji laserowej w tym czasie. Czasem też, ze względu na termin po prostu musimy zabieg wykonać w tym czasie – np jeśli ktoś leci na wakacje i chce przed tym wykonać zabieg depilacji laserowej.

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!