DEPILACJA LASEROWA KRAKÓW LIGHT SHEER DUET ® PROMOCJE

W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer DUET®.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer Duet® są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie.  Zabiegi wykonuje się z reguły w odstępach ok. 6-12 tygodni (w zależności od partii ciała). Pomiędzy zabiegami Klient cieszy się gładką skórą gdyż włosy odrastają wolno i już po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% zbędnego owłosienia.

W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie dbamy o każdego Klienta z pełnym zaangażowaniem, troszcząc się  o jego bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzamy bezpłatnie 15 minutową konsultację i  wykonujemy próbę laserową, dzięki czemu wykluczamy wszelkie ryzyko poparzeń.
 Ponadto dzięki temu, że laser LightSheer Duet posiada zarówno małą  jak i dużą głowicę, każdy zabieg wykonujemy bardzo dokładnie i praktycznie bezboleśnie.

Zabiegi wykonywane są przez wyszkolony i doświadczony personel posiadający certyfikaty. Jesteśmy salonem rekomendowanym przez COHERENT www.coherent.com.pl – wyłącznego dystrybutora Light Sheer Duet® firmy Lumenis na terenie Polski. Nasz sprzęt jest nowy i oryginalny.

Polecamy również pakiety 3 zabiegów. Pakiet taki pozwoli Ci na przeprowadzenie  kuracji w bardzo atrakcyjnej cenie.

U nas możesz również płacić ratalnie.

Przyjdź i przekonaj się sama/sam a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas: studio@uroda.krakow.pl lub zadzwoń:  791 77 63 01.

Podczas pierwszej wizyty  przekonasz się jak profesjonalnie i dobrze u nas jest.

Zespół Salonu Active Woman (Depilacja laserowa Kraków)

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej to niezwykle ważny element mający duży wpływ na skuteczność samego zabiegu.  Zachęcamy do przeczytania tej informacją pozwoli w pełni skorzystać z naszej oferty a także spowoduje bardziej komfortowy pobyt w naszym studio.

czytaj więcej »

Postępowanie po zabiegu

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie…

czytaj więcej »

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg depilacji laserowej jest uznawany powszechnie za bezpieczną procedurę kosmetyczną, jednak podobnie jak w przypadku wielu innych podobnych działań stosuje się kilka podstawowych zasad a także wyjątków kiedy to odradza się jego stosowanie lub zaleca unikanie.

czytaj więcej »

Cennik depilacji laserowej

Pełne zestawienie poszczególnych elementów naszej oferty depilacji laserowej ciała. Wyodrębnione zarówno pojedyncze fragmenty ciała jak i przygotowane na podstawie naszego doświadczenia a także popularności pakiety promocyjne. Osobna oferta także dla panów.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa pach

Zabieg depilacji pach jest najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetycznym w domowym zaciszu, zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Maszynki, depilatory, kremy depilujące… metod jest wiele. Jednak zapewniają one komfort na krótki czas – włoski widoczne są już po 2-3 dniach i zabieg trzeba powtórzyć…

czytaj więcej »

Depilacja laserowa pach, bikini, łydki

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że gładka skóra w okolicach bikini, pach i łydek, to dziś niemal synonim zadbanej kobiety. I nieważne, czy jest to lato i chcesz założyć zwiewną sukienkę lub seksowny strój kąpielowy, czy inna pora roku i wychodzisz na basen lub fitness.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa pach + bikini

W dzisiejszych czasach niemal każda kobieta traktuje depilację pach i bikini jako oczywisty zabieg, pomagający utrzymać odpowiednią higienę i estetykę ciała.Kwestia wyboru dotyczy jedynie metody. Polecamy laserową depilację w naszym studio.

czytaj więcej »

Depilacja laserowa twarzy

Czas zabiegu, to nie tylko depilacja, ale też spotkanie kobiety z kobietą. Rozmowy, zwierzenia, obawy i radości – nasze Klientki dzielą się z nami całą gamą swoich emocji. Z rozmów z nimi wiemy, jak dużym problemem bywa nadmierne owłosienie twarzy.
Przecież wcale nie musi tak być! …

czytaj więcej »

Pakiety depilacji laserowej

Przygotowaliśmy różnorodne pakiety, pozwalające dostosować naszą ofertę do różnych potrzeb naszych klientów. Jak to zwykle bywa łączenie poszczególnych zabiegów powiązane jest z atrakcyjną ceną i preferencyjnymi warunkami płatności…

czytaj więcej »

Jak przygotować się do zabiegu

DEPILACJA LASEROWA – przygotowanie do zabiegu:

 1. Przed pierwszym zabiegiem należy umówić się na bezpłatną konsultację połączoną z próba laserową.
 2. Skóra na zabieg powinna być czysta, niczym nie posmarowana.
 3. Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha, podrażniona. Jeśli tego wymaga, stosuj emolienty (kremy nawilżająco-natłuszczająco-kojące) kilka dni wcześniej.
 4. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji. Na konsultacji z próbą laserową zrobi to osoba wykonująca zabieg – umożliwi to ocenę barwy włosów. Włosy blond, siwe, rude stanowią przeciwwskazanie do zabiegu, z uwagi na brak lub małą skuteczność laserowej depilacji w ich przypadku.
 5. Przed każdym zabiegiem, włosów nie można wyrywać (peseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 tygodni w przypadku twarzy i 6 tygodni w innych miejscach skóry. Można natomiast je golić, przycinać lub depilować odpowiednim kremem, choć ten ostatni sposób depilacji należy zakończyć tydzień wcześniej.
 6.   Stosowanie kremów lub maści z Vit A, retinoidami, Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed każdym zabiegiem. Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić 1 tydzień wcześniej.
 7. Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem. 6. Leki światło uwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec (!), nagietek, herbata Figura 1, 2) wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.
 8. Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. W szczególności zabieg jest możliwy 2 tygodnie po infekcji typu opryszczki wargowej lub płciowej.
 9. Aktywna opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po insolacji naturalnej lub w solarium to 4-6 tygodni.
 10. „Opalenizna” uzyskana w wyniku stosowania samoopalaczy (kremy, zabiegi typu air-brush) stanowi również przeciwwskazanie do zabiegu. Depilacja jest możliwa po jej ustąpieniu. 10. Zabieg kosmetycznego oczyszczania twarzy, w przypadku depilacji w tym miejscu, jest możliwy 7 dni wcześniej lub 14 dni później.

Przeciwwskazania do depilacji

DEPILACJA LASEROWA – przeciwwskazania:

 • Ciąża
 • Świeża opalenizna
 • Stosowanie kremów z retinolem (należy zaprzestać używania na miesiąc przed zabiegiem)
 • Zażywanie antybiotyków (należy odczekać 2 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki)
 • Zażywanie leków przeciwbólowych (1 dzień przed zabiegiem, a silniejsze minimum 2 dni)
 • Zażywanie leków światłouczulających, retinoidów
 • Spożywanie ziół światłouwrażliwiających (dziurawiec, nagietek; należy przestać spożywać na 2-3 tygodni przed zabiegiem)
 • Depilacja woskiem i pęsetą (minimum 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • Włosy blond, rude oraz siwe
 • Skłonność do powstawania przebarwień
 • Bielactwo, łuszczyca
 • Peeling (ostatni peeling można wykonać maksymalnie 1 tydzień przed planowanym zabiegiem)
 • Leki psychotropowe i antydepresyjne

Postępowania po zabiegu

DEPILACJA LASEROWA – postępowanie po zabiegu:

 1. Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie:
 • myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ew. czystą wodą,
 • nie stosować dezodorantów i antyperspirantów (jeśli depilacja dotyczyła pach),
 • stosować zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen czy Dermopanthen,
 • delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
 • preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu.
 1. Insolacja naturalna lub w solarium jest bezwzględnie przeciwwskazana do 2 tygodni po zabiegu. W tym okresie w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest fotoprotekcja (kremy z filtrami anty-UVA i 6 o wysokich wskaźnikach ochrony – najlepiej 50 lub więcej).
 2. Kolejne zabiegi – minimum trzy – należy wykonywać w odstępach średnio 4-12 tygodniowych.

Cennik dla Pań >>

PAKIETY  ZABIEGÓW >>

Istnieje możliwość przygotowania innych pakietów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 791-776-301 lub mailowy studio@uroda.krakow.pl

Depilacja laserowa mężczyzn (Kraków)

Mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd i decydują się na depilację. Usuwanie owłosienia spod pach, z klatki piersiowej, pleców i miejsc intymnych to dla wielu panów standardowy zabieg pielęgnacyjny. Męska depilacja jest nie tylko modna, ale pomaga również lepiej zadbać o higienę.

Depilację laserową wybierają mężczyźni obdarzeni przez naturę mocnym owłosieniem. Zabieg taki niszczy komórki mieszka włosowego, z których powstaje włos, powodując zahamowanie ich wzrostu. W następstwie kilku powtórzeń włosy stają się coraz słabsze, delikatniejsze, rosną wolniej, aż w końcu w ogóle przestają się pojawiać. Pod wieloma względami zabiegi te mają największą skuteczność właśnie u mężczyzn. Decyduje o tym ciemna barwa włosów oraz ich sztywność i grubość. Również dla mężczyzn borykajacących się z problemami stanów zaplanych oraz podrażnień na skórze w okolicy brody po goleniu, zabieg depilacji laserowej to jedyne rozwiazanie. W naszym salonie coraz więcej mężczyzn chętnie korzysta z tego zabiegu.

 

Cennik dla Panów >>

Depilacja laserowa zabiegi Kraków

Najczęściej wykonywane zabiegi depilacji laserowej w Krakowie w salonie kosmetycznym Active Woman.

Depilacja laserowa łydek (Kraków)

Depilacja laserowa nóg (Kraków)

Depilacja laserowa pach (Kraków)

Depilacja laserowa pleców (Kraków)

Depilacja laserowa pośladków (Kraków)

Depilacja laserowa rąk (Kraków)

Depilacja laserowa twarzy (Kraków)

Depilacja laserowa ud (Kraków)

Depilacja laserowa wąsika (Kraków)

Depilacja laserowa okolic bikini (Kraków)

Depilacja laserowa bikini (Kraków)

Depilacja laserowa bikini głębokie (Kraków)

Depilacja laserowa brazylijska (Kraków)

Depilacja laserowa miejsc intymnych (Kraków)

Depilacja laserowa dla mężczyzn (Kraków)

 

Cała prawda o depilacji

Czy depilacja laserowa trwale usuwa owłosienie?

Depilacja laserowa, jest jedyną metodą, dzięki której możemy usunąć owłosienie na stałe. Na ciemnych włosach laser zadziała najlepiej, ponieważ zawierają one  dużo barwnika – melaniny. Wiązka światła, która jest pochłaniana bezpośrednio przez komórki barwnikowe (zjawisko fototermolizy selektywnej) przemienia  się w  ciepło, co w konsekwencji niszczy macierz włosa, czyli część mieszka włosowego, gdzie następuje jego odbudowa. Trwałe usunięcie włosa tak naprawdę zależy od zniszczenia macierzy włosa, które z kolei może się udać tylko wtedy kiedy włos jest mocno w niej zakorzeniony, czyli jest w fazie wzrostu zwanej anagenem. Należy również pamiętać o tym, że nasze ciało jest żywym organizmem, które pracuje  w rytmie hormonów i innych różnorakich zmian cyklicznych, co może wpływać na pojawienie się nowych włosów po zakończeniu kuracji. W związku z tym zalecamy wykonywanie 1 raz w roku tzw. zabiegów przypominających w celu utrzymania satysfakcjonujących efektów.

Jak często należy wykonywać zabiegi depilacji laserowej Light Sheer Duet?

W wielu gabinetach wykonywanie zabiegów depilacji laserowej zalecane jest co 6-8 tygodni. Nasze 10-letnie doświadczenie pokazało nam jednak, że zbyt częste wykonywanie zabiegów depilacji laserowej prowadzi do ich mocnego osłabienia, a niestety im słabszy włos tym trudniej jest go usunąć. Tym sposobem na koniec kuracji cienkie włosy nadal pozostają – dla wielu nie jest to satysfakcjonujący efekt. Zalecana przez nas częstotliwość zabiegów to 10-12 tygodni na wszystkie partie ciała, za wyjątkiem okolicy brody i wąsika. Te partie ciała poddajemy zabiegom co około 6 tygodni. Kuracje w naszym gabinecie kończymy zwykle na około pięciu  zabiegach. Trzeba jednak pamiętać, że jest to zawsze cecha indywidualna.

Czy w czasie lata można wykonywać zabiegi depilacji laserowej?

Depilacja laserowa może być wykonywana przez cały rok, jeżeli będziemy dostosowywać się do zaleceń przed i po zabiegu. Istotne jest, żeby w tym czasie nie odsłaniać części ciała, które były poddane usuwaniu owłosienia i nie narażać na dodatkowe promieniowanie, gdyż może to wywołać poparzenia, a nawet przebarwienia. Najodpowiedniejszą ochroną w upalne dni jest stosowanie kremów  z wysokim filtrem UV. Partie ciała, które spokojnie można wykonywać w czasie lata to bikini i pachy, gdyż te obszary rzadko narażane są  na promieniowanie UV. Obszar twarzy i nóg, jak również ramion to miejsca, które raczej trudno będzie w tym czasie osłonić przed słońcem. W tej sytuacji należy na okres lata zrobić przerwę od zabiegów i wznowić w okolicy września lub października.

Czy wiek ma wpływ na skuteczność zabiegu depilacji laserowej?

Prawda jest taka, że im starsza osoba, tym efekty depilacji pojawiają się szybciej. Z wiekiem tracimy włosy i są one coraz delikatniejsze. Coraz wolniejsza jest też regeneracja organizmu. Zadowalające efekty po 40 r.ż. często osiągamy już po trzecim zabiegu, co rzadko osiągniemy u osób młodszych. U nastolatek, w okresie burzy  hormonalnej, w czasie kiedy regeneracja organizmu przebiega w szybkim tempie, niekiedy po zakończeniu kuracji w celu utrzymania zadowalających efektów, zabiegi nadal trzeba wykonywać co kilka miesięcy.

Czy zabiegom depilacji laserowej mogą być poddawane dzieci?

Coraz częściej pojawiają się u nas w Salonie zapytania dotyczące depilacji dzieci w wieku ok 7-10 lat. Często problem nadmiernego owłosienia w tak młodym wieku (genetyczny lub chorobowy) prowadzi do zaburzeń na tle psychiczno-emocjonalnym. Zabieg taki jest często jedynym rozwiązaniem tego problemu. W takim wypadku zabiegi dla dzieci wykonujemy za zgodą lekarza oraz opiekuna dziecka.

Opinie

Przesympatyczna obsługa. Zabieg depilacji laserowej wykonany bardzo profesjonalnie. Podejście do klientki: 10/10.

– Judyta Dróżdż

Super miejsce! Polecam! Chodzę tam od kilku lat i ciągle wracam. Kasia zajmujaca się zabiegami kosmetycznymi i depilacja jest fantastyczna

– Karen Oh

Najlepsze miejsce do zadbania o swoje ciało ale i umysł. Otwarci i bardzo profesjonalni ludzie. Szczególne słowa uznania dla Pani Ewy 🙂 jest po prostu najlepsza i pozytywnie zakręcona

– Joanna Joasia

Miejsce nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Wykwalifikowani instruktorzy i cudowne kosmetyczki, polecam depilację laserową, rewelacja!

– Monika Bigoś

więcej opinii na profilu facebook>>

Przyjdź i przekonaj się sama/sam a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas: studio@uroda.krakow.pl lub zadzwoń:  kom 791 77 63 01.

Podczas pierwszej wizyty sama/sam przekonasz się jak profesjonalnie i dobrze u nas jest.

Zespół Salonu Active Woman (Depilacja laserowa Kraków)

Paulina Kołomyjska

Agnieszka Małodzińska

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!