Pakiety depilacji

Dla Twojej urody, dla Twojej satysfakcji

Pakiety

Jeśli szukasz skutecznej, komfortowej i korzystnej finansowo depilacji laserowej w Krakowie, jesteś w odpowiednim miejscu. Specjalnie dla takich osób jak Ty – zdecydowanych raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała, stworzyłyśmy pakiety trzech zabiegów depilacji laserowej.
Dla Twojej twarzy
PAKIET 6 ZABIEGÓWDEPILACJI LASEROWEJ TWARZY
550

3 X WĄSIK + 3 X BRODA

Dla Twojego ciała
PAKIET 9 ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ
1650

3 X BIKINI + 3 X PACHY + 3 X ŁYDKI

Dla Ciebie
PAKIET 6 ZABIEGÓWDEPILACJI PACHY i BIKINI
1200
3 X PACHY + 3 X BIKINI
Tylko Dla Ciebie
PAKIET NA ŻYCZENIE
Potrzebujesz innego rozwiązania?
Stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie
Dla Twoich pach
PAKIET 3 ZABIEGÓW
DEPILACJI LASEROWEJ NA PACHY
450

3 x PACHY

Actve Woman
SKUTECZNOŚĆ

Seria 3 zabiegów wykonanych w odpowiednich odstępach czasu najlepszym laserem medycznym jakim jest Light Sheer Duet, gwarantuje uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Depilacja Laserowa
KOMFORT

Zadbałyśmy o każdy element, który składa się na poczucie komfortu naszych klientów, wysokie kwalifikacje personelu, miła atmosfera, estetyczne otoczenie, nowoczesny sprzęt oraz bezbolesność i krótki czas samego zabiegu.

Depilacja Laserowa
SZYBKOŚĆ

Czy wiesz, że czas pojedynczego zabiegu depilacji wykonywanego laserem Light Sheer Duet jest ponad 60% krótszy w porównaniu z innymi laserami?

Depilacja Laserowa
BEZPIECZEŃSTWO

Przed pierwszym zabiegiem zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację. Jest to moment, w którym wykluczamy przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz wykonujemy próbę laserową w celu określenia optymalnych parametrów lasera.

Depilacja Laserowa
DOBRA CENA

Cena pakietu jest niższa niż suma kosztów pojedynczych zabiegów. Dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2  raty bez dodatkowych opłat czy prowizji.