Japoński masaż twarzy (KRAKÓW)

JAPOŃSKI LIFTING TWARZY METODĄ LONE SORENSEN

Depilacja laserowa w Krakowie

Nieinwazyjne wygładzanie zmarszczek

Japoński lifting twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje.

Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Czym jest masaż japoński?

Istotą Japońskiego liftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Z wiekiem wszystkie nasze mięśnie osłabiają się, również te na twarzy, wiotczeją i tracą elastyczność. Japoński Cosmolifting działa jak siłownia. Wzmacnia nasze mięśnie i w widoczny sposób poprawia owal twarzy.

Jak to działa?

Podczas masażu stymulujemy punkty i obszary refleksologiczne na twarzy, poprawiając pracę organów wewnętrznych oraz usprawniając przepływ energii w meridianach, które praktycznie od razu polepszają nasze samopoczucie. Mimo intensywności zabiegu doznajemy głębokiego relaksu i rozluźnienia.

Zabieg polecam kobietom i mężczyznom niezależnie od wieku. Młodszym rekomenduję jako doskonałą metodę prewencyjną, opóźniającą procesy starzenia i podtrzymującą dobrą kondycję skóry.

Starszym jako naturalny lifting, zwiększający elastyczność i jędrność skóry oraz poprawiający owal twarzy.

Kiedy jest najlepszy efekt?

Przeciwwskazaniami są zabiegi medycyny estetycznej twarzy (operacje, zastrzyki np. z kwasem hialuronowym lub botoks ) wykonane 2-4 tygodnie wcześniej, otwarte rany na twarzy, ostre stany zapalne.

Najlepsze efekty osiągamy po wykonaniu 6-12 zabiegów najlepiej 1-2 razy w tygodniu w zależności od stanu skóry, możliwości i czasu.Serię najlepiej wykonywać 2x w roku. Często proponuję wykonanie zabiegu podtrzymującego raz na kilka tygodni. Zawsze zachęcam do autoliftingu w domu, dzięki któremu podtrzymamy efekty zabiegów wykonywanych w gabinecie.

CENA ZABIEGU: 190 zł
(czas zabiegu 60 min)

Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!