PROGRAM ANTYCELLULITE – ZABIEGI I MASAŻE NA CELLULIT (KRAKÓW)

Masaże i zabiegi antycellulite, usuwanie cellulitu

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ (Kraków)

Masaż modelująco – ujędrniający łączy  techniki energicznego rozcierania, ugniatania i oklepywania tkanki tłuszczowej z technikami podciśnieniowego masażu bańką chińską,

Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę , pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.

Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Czas trwania zabiegu to około 35 min
95 zł 

Pakiet 6 zabiegów
480 zł (cena tylko w przypadku opłaty z góry)

Depilacja laserowa w Krakowie

ZABIEG ANTYCELLULITOWY GUAM (Kraków)

Podczas tego zabiegu wykonuje się drenaż limfatyczny połączony z odblokowaniem węzłów chłonnychmasaż bańką chińską lub cellulologię (cellulologia to rozbijanie komórek tłuszczowych za pomocą urządzenia działającego na zasadzie podciśnienia).

Zabiegu cellulologii nie wykonuje się u osób ze skłonnością do pękających naczyń krwionośnych w obszarach poddanych zabiegowi. Dla tych osób wykonujemy drenaż limfatyczny i ewentualnie masaż chińską bańką.

Na koniec na wybrane partie ciała nakładamy Guam, który ma silne działanie wyszczuplające, antycellulitowe i detoksykujące.

Zabieg dobierany jest indywidualnie dla danej osoby. Do zabiegu tego polecamy dietę na pierwszy tydzień kuracji, która ma za zadanie wspomóc odblokowanie komórek tłuszczowych. W czasie trwania kuracji ważne jest picie dużej ilości ciepłej wody mineralnej.

Zalecamy serię od 6-10 zabiegów 2 razy w tygodniu.

Depilacja laserowa w Krakowie

Uda i pośladki 200 zł 
Uda, pośladki i brzuch 240 zł 
Uda, pośladki, brzuch i ramiona 250 zł 

*Pakiet 6 zabiegów płatnych z góry – 10% taniej

Specjalna oferta dla Ciebie

JESTEŚ WINNA SOBIE TEN MOMENT

Wybierz jeden z naszych pakietów!