PiotrGibaszewski

Piotr Gibaszewski – astrolog

Astrologią i tarotem zajmuję się od roku 1990. Ukończyłem łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jestem również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie mam zamiar się doktoryzować.

Kierunkiem moich badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Pracę magisterską napisałem na temat: „Tarot-historia i rozwój ezoterycznej doktryny, a fenomen tarotowej kartomancji” – wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii.

Początek mojej trzydziestoletniej przygody z astrologią, tarotem, ezoteryką i rozwojem osobistym. Pierwsze lektury („Mandala życia„ Leszka Weresa i Rafała Prinke), pierwsza talia tarota, pierwsze horoskopy.

Kolejny etap w drodze zgłębiania tajników ludzkiej duchowości – koniec studiów w Instytucie Religioznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Rok później w Krakowie doszło do pierwszego w dziejach spotkania polskich astrologów na konferencji naukowej, którą współorganizowałem pod przewodnictwem prof. Zbigniewa Paska pt. „Duchowość astrologii„.

Koniec nauki w jednym z najbardziej fascynujących przedsięwzięć polskiej ezoteryki, w łódzkim Studium Psychotroniki „Chiron”. Rok później zaczynam profesjonalną ścieżkę jako astrolog i tarocista.

Sesje on-line, Warszawa lub w Centrum Active Woman.

 

W celu umówienia się na wizytę należy dzwonić pod numer telefonu 604 325 259

Specialna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!