WARSZTATY PROFILAKTYKA NIETRZYMANIA MOCZU

Warsztaty - profilaktyka nietrzymania moczu(NTM) oraz stabilizacja kręgosłupa i miednicy dla kobiet

Depilacja laserowa w Krakowie

Zajęcia obejmują...

Zajęcia  prowadzone są w systemie warsztatowym, w cyklu 8 spotkań. Ćwiczenia profilaktyka NTM  oraz stabilizacja kręgosłupa i miednicy, wskazane są dla każdej kobiety, bez względu na wiek, a przede wszystkim  dla kobiet dojrzałych, z uwagi na niekorzystne  zmiany w  postawie ciała, osłabienie mięśni dna miednicy, mięśni stabilizujących miednicę i kręgosłup oraz  przeszłość ginekologiczną. Dzięki systematycznym ćwiczeniom oraz wypracowaniu odpowiednich nawyków, wysiłkowemu nietrzymaniu moczu można zapobiec powstrzymać  i jego postępowanie.

Depilacja laserowa w Krakowie

CO ZYSKUJESZ...

W trakcie spotkań warsztatowych, kobiety mają zdobyć określoną wiedzę, pogłębić świadomość swojego ciała, nauczyć się jak kontrolować swoją postawę w trakcie wykonywania codziennych czynności, oraz  na co mają zwracać uwagę podczas ćwiczeń wykonywanych w domu i na sali.

Celem nadrzędnym jest wypracowanie nawyku systematycznego ćwiczenia, albowiem wszystkie mięśnie w naszym ciele, wymagają systematycznego treningu, bez tego nie osiągniemy żadnych rezultatów.

Depilacja laserowa w Krakowie

Koszt zajęć 
70 zł za cały cykl ( 2 miesiące).
Dofinansowanie z Małopolskiego TKKF-u dla osób 55+

Specjalna oferta dla Ciebie

PODARUJ SOBIE TEN MOMENT

Wybierz jeden z naszych pakietów!