WARSZTATY” ZDROWY KRĘGOSŁUP” CZEMU ONE SŁUŻĄ ?

WARSZTATY” ZDROWY KRĘGOSŁUP” CZEMU ONE SŁUŻĄ ?

Bardzo wiele osób dorosłych ma problem z postawą ciała i prawdę powiedziawszy nic z tym nie robi. U specjalisty pojawiamy się najczęściej wtedy gdy czujemy, że pojawia się  jakiś problem np.,  odczuwamy dolegliwości bólowe,  pieczenie, mrowienie, dyskomfort itd.

Potencjalnie taki stan może sygnalizować nam problem, którego bagatelizowanie na pewno niczego nie rozwiązuje, a raczej przypomina to  „gaszenie pożaru bez podejmowania się odbudowy powstałych zniszczeń.

Garbienie się  i brak kontroli postawy ciała, jaką utrzymujemy podczas pracy i innych codziennych  czynności , jest pierwszym krokiem do zmian postawy ciała, a konsekwencje jakie się z tym wiążą to np.: napięcia różnych grup mięśniowych i  ich przeciążenia,  generalnie słabe mięśnie nie wytrenowane i zaniedbane, postępujące zmiany zwyrodnieniowe  w obszarze różnych tkanek (ścięgien, powięzi, więzadeł, deformacje w obszarze stawów i  kości itd.).

Zła postawa to prosta droga do  różnych dolegliwości i chorób, zmian narządowych oraz zmian w różnych układach naszego ciała. Nie da się nie wspomnieć także o problemie natury  estetycznej.

Czy podoba Ci się sylwetka osoby  zgarbionej i „przykurczonej”, której problemy przytłaczają ją ciągnąc do ziemi?  Jest to sygnał niewerbalny płynący z naszego ciała,  przypominający wołanie „więcej na siebie wziąć nie mogę” .  Zła postawa ciała to także problem psychosomatyczny.

Zachęcam do przeczytania i refleksji, a najbardziej do podjęcia szybkich zmian.

Zapraszamy Was na

Warsztaty zdrowy kręgosłup  w Active Woman  ilość miejsc ograniczona !!!

 

NIE CZEKAJ AŻ BĘDZIE BOLAŁO !!!

Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

JESTEŚ WINNA SOBIE TEN MOMENT

Wybierz jeden z naszych pakietów!