MASAŻE RELAKSACYJNE (KRAKÓW)

MASAŻ PLECÓW GORĄCYMI KAMIENIAMI

Rozluźniający i głęboko odprężający masaż pleców przy użyciu specjalnych okrągłych kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego.

Rezultatem masażu jest głębokie rozluźnienie całego ciała oraz przywrócenie harmoni ciała, ducha i umysłu.

Dzięki różnym technikom masowania pleców gorącymi kamieniami poprawiamy elastyczność i jędrność skóry, przyspieszamy metabolizm komórkowy oraz działamy wyciszająco na autonomiczny układ nerwowy.

90 zł   (czas zabiegu to około 40 min)

Depilacja laserowa w Krakowie

MASAŻ PEŁNIA ZMYSŁÓW

To trwający 90 minut masaż, który pozwoli Ci na całkowite rozluźnienie ciała i umysłu, tak abyś  mogła/mógł doświadczyć stanu lekkości i swobody.

Stanu, w którym nie słyszysz już chaosu krążących w Twojej glowie myśli, ale doświadczasz błogiego stanu obecności poprzez zestrojenie się ze swoim ciałem, w tu i teraz.

Zapach olejków eterycznych, ciepły olej do masażu, świało świec i odpowiednia muzyka, obudzą w Tobie pełnię zmysłów i napełnią nową energią witalną.

Depilacja laserowa w Krakowie

190 zł (czas zabiegu to około 90 min)

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Aromaterapia jest jedną z najstarszych metod leczenia, w której wykorzystuje się olejki eteryczne otrzymywane z roślin, liści, kwiatów, korzeni, nasion do leczenia różnorodnych dolegliwości oraz do oddziaływania na stan umysłowy i emocjonalny człowieka.

Masaż aromaterapeutyczny jest jedną z najskuteczniejszych metod wprowadzania olejków eterycznych do organizmu człowieka.

Dobór kompozycji olejków zależy od preferencji osoby masowanej, ewentualnych dolegliwości, na które się ona uskarża oraz uwrażliwienia na niektóre zapachy i substancje.

Depilacja laserowa w Krakowie

160 zł (czas zabiegu to około 60 min)

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny stanowi połączenie masażu powięziowego i energetycznego, którego celem jest wprowadzenie osoby masowanej w stan głębokiego relaksu i wyciszenia.

Masaż ten pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistości i udać w krainę marzeń. Stanowi on doskonały sposób na rozładowanie nagromadzonych w organizmie napięć i lęków.

Depilacja laserowa w Krakowie

150 zł (czas zabiegu to około 60 min)

MASAŻ RELAKSACYJNY Z PEELINGIEM

Depilacja laserowa w Krakowie

180 zł (czas zabiegu to około 75 min)

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW

Masaż ten ma działanie głęboko relaksujące. Zmniejsza bardzo często występujące w obrębie barków, szyi i kręgosłupa napięcia mięśniowe, dzięki czemu szybciej odzyskujemy siły psychofizyczne.

Masaż ten szczególnie zalecany jest dla osób zestresowanych, spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej przed komputerem, jak również dla osób pracujących fizycznie, u których występują znaczne obciążenia na kręgosłup.

Depilacja laserowa w Krakowie

80 zł (czas zabiegu to około 40 min)

MASAŻ GŁOWY, SZYI I KARKU

Głowa, szyja i ramiona stanowią ważne ośrodki energetyczne w ciele. W tym obszarze  gromadzą się stres i napięcie, które mogą objawiać się sztywnością szyi i karku, przemęczeniem oczu, wypadaniem włosów, bólami głowy, migrenami czy natłokiem myśli.

Masaż ten zwiększa dopływ krwi do mózgu, a wraz z nią tlenu i substancji odżywczych, co ma zbawienny wpływ na pracę mózgu.

Masaż głowy usuwa blokady i napięcia w całym ciele, a na poziomie emocjonalnym wycisza, relaksuje i łagodzi negatywne skutki stresu.

Depilacja laserowa w Krakowie

100 zł (czas zabiegu to około 40 min)

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!