MASAŻE RELAKSACYJNE (KRAKÓW)

MASAŻ PLECÓW GORĄCYMI KAMIENIAMI

Rozluźniający i głęboko odprężający masaż pleców przy użyciu specjalnych okrągłych kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego.

Rezultatem masażu jest głębokie rozluźnienie całego ciała oraz przywrócenie harmoni ciała, ducha i umysłu.

Dzięki różnym technikom masowania pleców gorącymi kamieniami poprawiamy elastyczność i jędrność skóry, przyspieszamy metabolizm komórkowy oraz działamy wyciszająco na autonomiczny układ nerwowy.

90 zł   (czas zabiegu to około 40 min)

MASAŻ PEŁNIA ZMYSŁÓW

To trwający 90 minut masaż, który pozwoli Ci na całkowite rozluźnienie ciała i umysłu, tak abyś  mogła/mógł doświadczyć stanu lekkości i swobody.

Stanu, w którym nie słyszysz już chaosu krążących w Twojej glowie myśli, ale doświadczasz błogiego stanu obecności poprzez zestrojenie się ze swoim ciałem, w tu i teraz.

Zapach olejków eterycznych, ciepły olej do masażu, świało świec i odpowiednia muzyka, obudzą w Tobie pełnię zmysłów i napełnią nową energią witalną.

190 zł (czas zabiegu to około 90 min)

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Aromaterapia jest jedną z najstarszych metod leczenia, w której wykorzystuje się olejki eteryczne otrzymywane z roślin, liści, kwiatów, korzeni, nasion do leczenia różnorodnych dolegliwości oraz do oddziaływania na stan umysłowy i emocjonalny człowieka.

Masaż aromaterapeutyczny jest jedną z najskuteczniejszych metod wprowadzania olejków eterycznych do organizmu człowieka.

Dobór kompozycji olejków zależy od preferencji osoby masowanej, ewentualnych dolegliwości, na które się ona uskarża oraz uwrażliwienia na niektóre zapachy i substancje.

160 zł (czas zabiegu to około 60 min)

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny stanowi połączenie masażu powięziowego i energetycznego, którego celem jest wprowadzenie osoby masowanej w stan głębokiego relaksu i wyciszenia.

Masaż ten pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistości i udać w krainę marzeń. Stanowi on doskonały sposób na rozładowanie nagromadzonych w organizmie napięć i lęków.

150 zł (czas zabiegu to około 60 min)

MASAŻ RELAKSACYJNY Z PEELINGIEM

180 zł (czas zabiegu to około 75 min)

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW

Masaż ten ma działanie głęboko relaksujące. Zmniejsza bardzo często występujące w obrębie barków, szyi i kręgosłupa napięcia mięśniowe, dzięki czemu szybciej odzyskujemy siły psychofizyczne.

Masaż ten szczególnie zalecany jest dla osób zestresowanych, spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej przed komputerem, jak również dla osób pracujących fizycznie, u których występują znaczne obciążenia na kręgosłup.

80 zł (czas zabiegu to około 40 min)

MASAŻ GŁOWY, SZYI I KARKU

Głowa, szyja i ramiona stanowią ważne ośrodki energetyczne w ciele. W tym obszarze  gromadzą się stres i napięcie, które mogą objawiać się sztywnością szyi i karku, przemęczeniem oczu, wypadaniem włosów, bólami głowy, migrenami czy natłokiem myśli.

Masaż ten zwiększa dopływ krwi do mózgu, a wraz z nią tlenu i substancji odżywczych, co ma zbawienny wpływ na pracę mózgu.

Masaż głowy usuwa blokady i napięcia w całym ciele, a na poziomie emocjonalnym wycisza, relaksuje i łagodzi negatywne skutki stresu.

100 zł (czas zabiegu to około 40 min)

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!