MAKIJAŻ PERMANENTNY (KRAKÓW)

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Makijaż permanentny w naszym gabinecie to naturalne i subtelne podkreślenie urody. Pomaga też zatuszować niedoskonałości. Makijaż trwały staje się coraz bardziej popularny u kobiet w każdym wieku, jest to niezwykła wygoda na co dzień. Nasza uroda podkreślona jest o każdej porze dnia i w każdej sytuacji, bez ryzyka „rozmazania się”.

Depilacja laserowa w Krakowie

SPRZĘT, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE

Zabieg wykonywany jest na najwyższej klasy sprzęcie i barwnikach niemieckiej firmy Feel Good przez dyplomowaną kosmetyczkę. Mieszamy ze sobą różne pigmenty dążąc do stworzenia idealnego koloru dobranego indywidualnie do oczekiwań naszych Klientek. Do wykonania makijażu użyte są jednorazowe akcesoria, co każda Pani może zobaczyć przed przystąpieniem do pigmentacji. Zawsze przed wykonaniem makijażu przeprowadzona jest rozmowa, ustalenie oczekiwań klientki oraz rysunek wstępny. W większości gabinetów do znieczulenia stosowana jest tylko Emla, która niestety działa przez krótki czas. U nas dodatkowo nakładamy znieczulenie w żelu, które może być kilkukrotnie nałożone podczas zabiegu co niweluje jakiekolwiek odczucia bólu. Jeśli klientka nie jest do końca pewna czy będzie dobrze się czuła w takim makijażu, zapraszamy na bezpłatną konsultację, gdzie wspólnie ustalimy jakby wyglądał makijaż i wykonany zostanie rysunek wstępny. Makijaż utrzymuje się około 2 lat.

Depilacja laserowa w Krakowie

BRWI

Jest to najważniejszy punkt naszej twarzy. Powinny być delikatnie podkreślone, nadawać lekkie spojrzenie, tuszować braki.

Zbyt mocno zrobione wyglądają nienaturalnie, groźnie lub na naszej twarzy jest wieczne zdziwienie. Jeśli istnieje taka możliwość, powinny być jak najbardziej schowane w linii włosków.

Łączymy barwniki, aby zniwelować możliwość wyłuszczania się pigmentu na niepożądany odcień. Pracujemy odpowiednio płytko w naskórku, bez możliwości krwawienia.

Depilacja laserowa w Krakowie

KRESKA

Możliwe jest wykonanie linii rzęs co sprawi, że nasze spojrzenie będzie bardziej podkreślone. Pasuje to każdej kobiecie, ponieważ daje naturalny wygląd.

Dla Pań, które chcą bardziej podkreślić spojrzenie, wykonujemy eyeliner co umożliwia delikatne wydłużenie i pogrubienie kreski. To nieprawda, że dolna kreska zamyka oko.

Jeśli jest wykonana precyzyjnie, delikatnie między rzęsami i odpowiednio dobrana do kształtu oka pięknie podkreśli nasze spojrzenie.

Depilacja laserowa w Krakowie

KRESKA GÓRNA CIENKA
400 zł 

KRESKA GÓRNA POGRUBIONA
450 zł 

KRESKA DOLNA
300 zł 

Specjalna oferta dla Ciebie

JESTEŚ WINNA SOBIE TEN MOMENT

Wybierz jeden z naszych pakietów!