Kim jesteśmy?

Active Woman
Miejsce, w którym budzimy świadomość.

Depilacja laserowa w Krakowie

Active Woman, które mieści się w samym sercu krakowskiego Podgórza jest  stworzoną z naszej pasji do rozwoju potencjału człowieka przestrzenią, w której dbamy o:  zdrowie, urodę, spokój umysłu i  ukojenie duszy.

Tworzymy wspólnie wyjątkowa przestrzeń pracy w pasji i twórczej kreacji dla wzrostu świadomości i dobrego samopoczucia każdego kto z nami się spotka.

Studio  istnieje  już od 1995 roku, a nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm,  i miłość do człowieka przyczyniły się do tego, że na stałe wpisaliśmy się w świadomość mieszkańców miasta, jako  miejsce w którym znaleźć można chwile relaksu i odprężenia, oraz oddalić się od świata chaosu i goniącego czasu.

Active Woman to  kameralne Studio z wielką duszą.

Klub nasz został założony przez Dr Grażynę Kołomyjską, jedną z czołowych specjalistów z zakresu profilaktyki zdrowia, terapii przeciwstarzeniowych oraz kinezygerontoproflilaktyki i prowadzony jest wspólnie z córką, mgr Paulina Kołomyjską, specjalistą odnowy psychosomatycznej, terapeutką pracy z ciałem, która od lat pogłębia swoją wiedzą dotyczącą zdrowia holistycznie rozumianego oraz rozwoju duchowego i psychicznego.

Rodzinna kamienica, w której działa Studio, domowa atmosfera, tradycja, umiejętności, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarantują profesjonalne, najwyższej jakości,  indywidualne podeście do każdej osoby i gwarantują wysoką jakość usług.

Nasza specialna oferta

Potrzebujesz rozluźnienia?

Wybierz jeden z naszych pakietów relaksacyjnych.

Dr Grażyna Kołomyjska
Autorka i Ekspert Klubu

Depilacja laserowa w Krakowie

Dr Grażyna Kołomyjska jest autorką wielu naukowych publikacji. Laureatką  nagród, wyróżnień i uznania. Prezenterka programu telewizyjnego „Pora na seniora”. Autorka książki ” Jak zachować młodą twarz”.

Opracowany przez nią program gimnastyki dla seniora, nordic walking dla osób dojrzałych, stworzenie klubu kobiet 55 plus, organizowanie spotkań, szkoleń dla instruktorów, warsztatów, wyjazdów,  zostało wielokrotne  nagrodzone przez Prezydenta Miasta Krakowa jako „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

Pani Dr Grażyna Kołomyjska była pracownikiem naukowym Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Aktualnie prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady, seminaria dla Instruktorów Rekreacji Ruchowej.

Paulina Kołomyjska

Depilacja laserowa w Krakowie

Jestem absolwentką krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją odnowa psychosomatyczna.

Od zawsze moją pasją był człowiek i jego potencjał, dlatego też od wielu lat zgłębiam wiedzę na temat zdrowia, poziomów funkcjonowania człowieka i w swojej pracy łączę różne techniki, dzięki którym mogę pomagać ludziom w budzeniu świadomości i przywracaniu stanu dobrego samopoczucia.

 

Ukończyłam wiele szkoleń związanych z pracą z ciałem. Swoją przygodę w tym zakresie rozpoczęłam licznymi szkoleniami i warsztatami z Pilatesa, instruktora rekreacji ruchowej oraz kinezygerontoprofilatyki – pracy z osobami starszymi. W czasie studiów ukończyłam również szkołę kosmetyczną, kursy masażu i refleksologii.

Od 2007 roku jestem współwłaścicielką i współtwórczynią oferty Active Woman, do której zapraszam wspaniałych ludzi z otwartym umysłem i pasją.

Moja pasja była na tyle silna, iż ciągle poszukiwałam czegoś co pozwoli mi skutecznie pracować z problemami stresu, bólu oraz braku radości w życiu.

W 2017 roku ukończyłam szkolenie z masażu mięśniowo-energetycznego rozluźniania metodą MER według koncepcji Satiartiego Peloqiuna, która była dla mnie ogromnym skokiem w rozwoju w pracy z ciałem oraz ogromnym krokiem w rozwoju mojej świadomości. Masaż ten przywraca czucie ciała, energię witalną, usuwa ból i podnosi poziom świadomości widzenia świata. W między czasie uczestniczyłam w licznych kursach pogłębiających moją wiedzę z anatomii palpacyjnej i biomechaniki.

W 2018 roku ukończyłam 2-letnią szkołę Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, dzięki której odkryłam potencjał ludzkiego ciała do samouzdrawiania poprzez przywracanie utraconych z powodu przeżytych traum, urazów oraz stresu, zasobów do utrzymania stanu optymalnego zdrowia.

Obecnie poszerzam swoje wiedzę w szkole Integracyjnego Coachingu Systemowego opartej na pracy z podświadomością, której korzenie sięgają tradycji hawajskich.

Od wielu lat prowadzę zajęcia z wizualizacji, wyjazdy rozwojowe oraz nauczam medytacji.

Moja Mama Grażyna Kołomyjska zawsze była dla mnie inspiracją i to dzięki niej odczuwam taka ogromną pasję. Od małego uczyła mnie technik wizualizacji w celu samoleczenia i dzieliła się ze mną swoją szeroką wiedzą.

Stawiamy na zdrowie przez świadomość.

Depilacja laserowa w Krakowie

W klubie Active Woman stawiamy przede wszystkim na zdrowie człowieka przez podnoszenie poziomu świadomości. Zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów to zajęcia o profilu  prozdrowotnym. Każda godzina zajęć jest dokładnie opracowana i przygotowana. Małe grupy na sali (do 10 osób) ułatwiają dokładną obserwację i kontrolę ruchów , poprawę  techniki, dbanie o  bezpieczeństwo uczestników zajęć.

Nasza oferta to zabiegi terapeutyczne: terapia czaszkowo-krzyżowa, masaż powięziowy, masaże relaksacyjne, refleksologia i  akupunktura które mają na celu przywrócenie równowagi wewnętrznej organizmu oraz podniesienie poziomu energii.

W strefie urody  w naturalny sposób dbamy o to,  aby Twoje ciało i twarz przez długie lata wyglądały na zdrowe  i pełne blasku. W tym temacie naszą wiodącą usługą są masaże liftingujące twarzy metodą Lone Sorensen oraz zabiegi pielęgnacyjne.

 

Koncepcja holistycznego spojrzenia polega na tym,że postrzegamy Istotę ludzką jako niepodzielną całość, która składa się  z pierwiastka fizycznego, umysłowego i duchowego a pomiędzy tymi sferami, istnieje ścisła zależność. Tą koncepcję realizujemy w naszym Studio.

Active Woman w liczbach

0
Zadowolonych klientów
0
Programów
0
Zabiegów
0
Terapii

Harmonia
Umysłu, ciała, ducha

Depilacja laserowa w Krakowie

Zdrowie to coś więcej niż życie bez chorób. Jest to wynik skoordynowanego rozwoju wszystkich składowych części człowieka. Umysł, emocje i pierwiastek duchowy odpowiedzialne są nie tylko za zdrowie bądź jego utratę, lecz także za sytuacje, jakie mają w nim miejsce w naszym życiu. Wpływają one bezpośrednio, na jakość naszego życia. Dobrze jest żyć w zgodzie ze sobą i widzieć siebie, jako niepodzielną całość. Pracując nad sobą możemy w znacznym stopniu wpływać na stan zdrowia, nadając mu właściwy kierunek i sens. Holistyczna koncepcja człowieka okazuje się być najbardziej skutecznym sposobem uzyskania pełnego satysfakcji długiego i zdrowego życia.

Dlatego w  ofercie Studia znaleźć można dużo odmian zajęć Pilatesu, Jogi, Tai Chi, zajęć które wymagają pracy nad ciałem i nad sobą, zajęcia dla kobiet w ciąży,  również i takie, które poprawiają wygląd naszej sylwetki oraz zajęcia ogólnousprawniające. Można skorzystać także z Treningów Personalnych i indywidualnie dobrać plan ćwiczeń do swoich potrzeb.

Szukasz drogi do świadomego rozwoju?
Zamów pakiet w naszym klubie!

Oferujemy wszystko czego potrzebujesz, aby powrócić do swojej wewnętrznej równowagi.