Depilacja pachy, bikini, łydki

Depilacja laserowa pach, bikini i łydek

3 X BIKINI + 3 X PACHY + 3 X ŁYDKI

cena pakietu: 1750 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty bez żadnych prowizji i opłat.

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że gładka skóra w okolicach bikini, pach i łydek, to dziś niemal synonim zadbanej kobiety. I nieważne, czy jest to lato i chcesz założyć zwiewną sukienkę lub seksowny strój kąpielowy, czy inna pora roku i wychodzisz na basen lub fitness. Gładka skóra jest podstawą dobrego samopoczucia. Mamy rację? To dlatego, by czuć się swobodnie, komfortowo i kobieco, większość kobiet spędza wiele czasu na depilacji tych okolic ciała.

Jest wiele metod depilacji, jednak my jesteśmy zwolenniczkami depilacji laserowej LightSheer Duet. To doskonała metoda, która łączy w sobie skuteczność – włos potraktowany laserem w odpowiedniej fazie wzrostu niszczony jest na zawsze, trwałość – efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas, komfort – zabieg jest praktycznie bezbolesny, oraz bezpieczeństwo – depilację laserową można stosować nawet w tych przypadkach, kiedy inne metody są niewskazane. Potwierdzają to również opinie naszych klientek, których zawsze słuchamy z dużą uwagą.

Dla kogo?

Dlatego nasza propozycja pakietu po 3 zabiegi na okolice pach, bikini oraz łydki jest doskonałą opcją dla Ciebie jeśli:

  • masz już dość dyskomfortu, jaki niosą ze sobą inne metody depilacji – wrastające włoski, podrażnienia, zaczerwienienia, czy pogorszenie kondycji skóry,
  • szukasz skutecznych rozwiązań – depilacja laserowa jest jedyną metodą, która usuwa włosy na trwale.
  • chcesz zawsze czuć się swobodnie, komfortowo i kobieco – zawsze móc założyć sukienkę, bluzkę na ramiączka, czy wyskoczyć na basen,
  • szukasz rozwiązań korzystnych finansowo – cena pakietu jest niższa niż koszt pojedynczych zabiegów, dodatkowo kwotę pakietu można rozłożyć na 2 raty bez żadnych prowizji i opłat.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAMÓW TERAZ!

Masz dodatkowe pytania?
Umów się na bezpłatną konsultację!
Odpowiemy na Twoje pytania