TERAPIA CZASZKOWO – KRZYŻOWA KRAKÓW

DOSTRAJA CIAŁO I UMYSŁ DO STANU RÓWNOWAGI I HARMONII

Depilacja laserowa w Krakowie

Terapia czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym.

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest formą terapii manualnej polegającą na delikatnym dotyku w obrębie czaszki, miednicy, przepony, kręgosłupa, kości krzyżowej oraz stawów w celu rozluźnienia napięć struktur łączno-tkankowych oraz przywrócenia swobodnego przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego.

Płyn mózgowo-rdzeniowy jest nośnikiem mocy i informacji w naszym ciele. Wszelkie zaburzenia jego przepływu osłabiają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu na poziomie psychofizycznym. Zadziwiające w tej terapii jest to, że dolegliwości bólowe wyraźnie  zmniejszają się, a nawet całkowicie ustępują już po pierwszym zabiegu.

Jak przywrócić ciału stan równowagi i harmonii ?

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest subtelną terapią, która  przywraca naturalną harmonię ciała i umysłu na poziomie układu nerwowego. Stan wewnętrznej ciszy, który uzyskujemy w trakcie trwania zabiegu pozwala na odzyskanie utraconych zasobów zdrowia i powrót do stanu wrodzonej równowagi i harmonii.

Zabieg ten można wykonywać już od pierwszych dni życia. Wskazany jest dla wszystkich, którzy potrzebują wzmocnienia sił witalnych, odstresowania, dla osób cierpiących na bezsenność, dla zabieganych, których umysł nigdy nie wchodzi w stan spokoju, dla ciężarnych, dla wymęczonych mam jako regeneracja poporodzie i w trakcie wychowania, a także dla tych, którzy chcą pogłębiać swoją świadomość i uzsykać szerszą perspektywę widzenia.

Jakie są zalety terapii?

Terapia czaszkowo-krzyżowa to sposób na dotarcie do siebie, do uczuć i emocji, które zostały zatrzymane w ciele, jak również przywrócenie zasobów zdrowia.

Zatrzymane w ciele emocje tworzą zbroję, które odcina nas od odczuwania tworząc stan permanentnego napięcia, natłoku myśli czy poddenerwowania. Długotrwałe przebywanie w stanie zamrożenia ciała może prowadzić do depresji, różnego rodzaju nerwic lękowych, fobii oraz innych zaburzeń na tle somatoemocjonalnym.

Terapia czaszkowo-krzyżowa wprowadza w stan wewnętrznej ciszy, podczas której następuje głębokie rozluźnienie ciała i umysłu. W ciszy organizm powraca do stanu swojej wrodzonej równowagi, co z kolei przywraca energię i odczucie wewnętrznej siły. Jest to szczególnie istotne dla osób, które odczuwają przewlekłe zmęczenie, bezsenność, nerwowość i brak koncentracji.

KTO REALIZUJE TERAPIĘ?

Terapia wykonywana jest przez  Paulinę Kołomyjską, absolwentkę krakowskiej AWF, kierunku odnowa psychosomatyczna,  która od wielu lat zajmuje się pracą z ciałem i podświadomością, rozwojem osobistym i duchowym, pracą z bólem i jego zrozumieniem w ujęciu psychosomatycznym oraz holistycznym podejściem do zdrowia.

Założycielkę Studia Active Woman, terapeutkę czaszkowo-krzyżową oraz  terapeutkę ciała metodą Mięśniowo Energetycznego Rozluźniania prowadzonego przez Satyarthi’ego Peloquin’a.

Depilacja laserowa w Krakowie

Jakie są zastosowania terapii?

Terapia czaszkowo-krzyżowa pomaga osobom cierpiącym na:

  • bóle głowy i migreny,
  • bóle w obrębie kręgosłupa i  pleców oraz przy rwie kulszowej,
  • przemęczenie, nadpobudliwość, depresja, nerwice, zaburzenia snu,
  • schorzenia układu naczyniowego: zastoje, niewydolność żylna, nadciśnienie tętnicze,
  • zaburzenia pracy układu hormonalnego: zaburzenia miesiączkowania, niektóre rodzaje niepłodności,
  • zaburzenia pracy układu trawiennego: bóle czynnościowe, zaparcia, biegunki, kolki,
  • osłabienie układu odpornościowego
  • traumy okołoporodowej dziecka i matki.

CENA ZABIEGU: 200 zł
(czas zabiegu to około 60 min)
PAKIET 6 ZABIEGÓW: 990 zł ( 165 zł pojedynczy zabieg)- pełna kuracja przywracająca równowagę układu nerwowego.

Depilacja laserowa w Krakowie
Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!