Close

TERAPIA CZASZKOWO – KRZYŻOWA KRAKÓW

DOSTRAJA CIAŁO I UMYSŁ DO STANU RÓWNOWAGI I HARMONII

Terapia czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym.

Terapia czaszkowo-krzyżowa pomaga każdemu, niezależnie od wieku i rodzaju choroby czy dolegliwości. Znakomicie uzupełnia tradycyjne leczenie.

Jest nieinwazyjną i delikatną formą terapii manualnej polegającą na delikatnych uciskach w obrębie czaszki, miednicy, przepony, kręgosłupa i kości krzyżowej w celu rozluźnienia napięć struktur łączno-tkankowych oraz przywrócenia swobodnego przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego oraz wyrównania jego rytmu.

Płyn mózgowo-rdzeniowy jest nośnikiem mocy w naszym ciele. Wszelkie zaburzenia jego przepływu osłabiają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu na poziomie psychofizycznym. Zadziwiające w tej terapii jest to, że dolegliwości bólowe wyraźnie  zmniejszają się, a nawet całkowicie ustępują już po pierwszym zabiegu.

Jak przywrócić ciału stan równowagi i harmonii ?

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest subtelną terapią, która  przywraca naturalą harmonię ciała i umysłu na poziomie energetycznym. Stan wewnętrznej ciszy, który uzyskujemy w trakcie trwania zabiegu pozwala na odzyskanie utraconych zasobów zdrowia i powrót do stanu wrodzonej równowagi i harmonii.

Zabieg ten można wykonywać już od pierwszych dni życia. Wskazany jest dla wszystkich, którzy potrzebują wzmocnienia sił witalnych, odstresowania, dla osób cierpiących na bezsenność, dla zabieganych, których umysł nigdy nie wchodzi w stan spokoju, dla ciężarnych, dla wymęczonych mam jako regeneracja poporodzie i w trakcie wychowania, a także dla tych, którzy chcą pogłębiać swoją świadomość i uzsykać szerszą perspektywę widzenia oraz każdego kto potrzebuje głebokiego rozluźnienia.

Jakie są zalety terapii?

Terapia czaszkowo-krzyżowa to sposób na dotarcie do siebie, do uczuć i emocji, które zostały zatrzymane w ciele.

Uwalnia od zbroji, która trzyma nas w zamrożeniu i która odcina od kontaktu ze sobą, od stanu obecności. Otwarcie na wewnętrzną ciszę daje głębszy wgląd w istotę życia.

Dzięki temu wychodzimy ze stanu chaosu myślowego. Stan ciszy pozwala nam zobaczyć iluzje, które sami sobie tworzymy.

KTO REALIZUJE TERAPIĘ?

Masaż wykonywany jest przez  Paulinę Kołomyjską, absolwentkę krakowskiej AWF, kierunku odnowa psychosmoatyczna,  która od wielu lat zajmuje się pracą z ciałem, rozwojem osobistym i duchowym, pracą z bólem i jego zrozumieniem w ujęciu psychosomatycznym oraz holistycznym uzdrawianiem.

Założycielkę Studia Active Woman, terapeutkę czaszkowo-krzyżową oraz  terapeutkę treningu Mięśniowo Energetycznego Rozluźniania prowadzonego przez Satyarthi’ego Peloquin’a.

Jakie są zastosowania terapii?

Terapia czaszkowo-krzyżowa znajduje zastosowanie w schorzeniach:

  • bólach kręgosłupa, bólach pleców, rwie kulszowej
  • narządu ruchu: zmiany zwyrodnieniowe i pourazowe
  • układu nerwowego: migreny, przemęczenie, nadpobudliwość, padaczka, depresja, nerwice, zaburzenia snu
  • układu naczyniowego: zastoje, niewydolność żylna, nadciśnienie tętnicze
  • układu hormonalnego: zaburzenia miesiączkowania, niektóre rodzaje niepłodności
  • układu trawiennego: bóle czynnościowe, zaparcia, biegunki, kolki
  • układu odpornościowego
  • traumy okołoporodowej dziecka i matki.

CENA ZABIEGU: 150 zł
(czas zabiegu to około 60 min)

Specjalna oferta dla Ciebie

CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA SIEBIE. ZACZNIJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Wybierz jeden z naszych pakietów!